Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Shkenca

Mjekėsia ''Arti i mjekėsisė konsiston nė zbavitjen e pacientit ndėrsa natyra kuron sėmundjen'' Voltaire

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Mjekėsia Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
5 bashkangjitje Kryetemė Kryetemė: Keshilla popullore (Temė me shumė faqe 1 2)
Skydive
16-12-2018 10:03
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
37 27,549
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. inteligjenti
04-05-2018 10:24
nga Buzeqeshje Shko tek postimi i fundit
66 20,899
 
Ragnar
04-05-2018 10:14
nga Eden Shko tek postimi i fundit
6 2,395
 
Skydive
04-05-2018 10:14
nga ciarli Shko tek postimi i fundit
18 4,455
 
Ragnar
04-05-2018 09:59
nga ciarli Shko tek postimi i fundit
5 3,402
 
Edvin83
04-05-2018 09:37
nga ciarli Shko tek postimi i fundit
7 1,846
 
Ragnar
04-05-2018 09:26
nga ciarli Shko tek postimi i fundit
3 2,404
 
Celine
04-05-2018 09:25
nga ciarli Shko tek postimi i fundit
16 5,160
Post
SEa
04-05-2018 09:17
nga ciarli Shko tek postimi i fundit
75 10,950
 
cool_shqype
03-05-2018 16:41
nga cool_shqype Shko tek postimi i fundit
0 711
 
Unik
30-04-2018 12:33
nga Marya Shko tek postimi i fundit
1 1,054
 
cool_shqype
27-03-2018 14:49
nga cool_shqype Shko tek postimi i fundit
11 2,067
 
Beaute
23-03-2018 04:11
nga Puhiza Shko tek postimi i fundit
70 12,918
 
cool_shqype
20-03-2018 21:00
nga cool_shqype Shko tek postimi i fundit
0 657
 
Regina
05-03-2018 23:32
nga Damastion Shko tek postimi i fundit
26 3,439
 
Gi de Masha
27-02-2018 13:56
nga Rex Shko tek postimi i fundit
23 2,123
 
cool_shqype
14-02-2018 05:45
nga murik Shko tek postimi i fundit
38 4,403
 
cool_shqype
13-02-2018 17:51
nga cool_shqype Shko tek postimi i fundit
12 1,559
 
Eden
19-01-2018 20:00
nga Rex Shko tek postimi i fundit
9 1,302
 
Marya
09-01-2018 19:22
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
4 1,653
 
Regina
08-01-2018 20:03
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
21 5,209
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 61 to 80 of 432 Moderatorėt : 1
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur