Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Kėndi i Anėtarėve

Ndihmoni njėri-tjetrin Jeni te ftuar tė kėrkoni ndihmėn qė ju nevojitet dhe do bėjmė tė pamundurėn qė ta merrni atė.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Nėnforume : Ndihmoni njėri-tjetrin
  Forumi Postimi i fundit Temat Posts Moderator
Ky forum ėshtė hapur nė mėnyrė qė tu vijė nė ndihmė tė gjithė atyre familjeve shqiptare qė kanė humbur kontaktet me tė afėrmit e tyre nė emigrim. Mund tė postoni njoftimet tuaja nė forum qė tė merrni njė pėrgjigje nga ata anėtarė qė i njohin apo e dinė ku jetojnė.
4 59

Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Ndihmoni njėri-tjetrin Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Buzeqeshje
16-06-2019 10:02
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
67 4,899
 
ilirifcb
15-06-2019 16:00
nga ilirifcb Shko tek postimi i fundit
0 65
 
ilirifcb
11-06-2019 21:26
nga Venom Shko tek postimi i fundit
3 195
 
Gi de Masha
07-06-2019 07:00
nga ﴾®﴿ Shko tek postimi i fundit
9 348
 
Robbery
18-05-2019 23:38
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
74 5,429
 
Erdhi Dimri
09-05-2019 00:55
nga Adea Shko tek postimi i fundit
14 529
 
Beast
03-05-2019 22:58
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
3 2,909
Arrow
Robbery
26-04-2019 20:10
nga Robbery Shko tek postimi i fundit
2 294
Arrow
Robbery
23-04-2019 13:47
nga lonely_lion Shko tek postimi i fundit
32 5,243
 
olinka89
18-04-2019 22:35
nga Adea Shko tek postimi i fundit
174 24,196
 
Sarah
18-04-2019 11:24
nga Ragnar Shko tek postimi i fundit
24 719
 
Smokkie
18-03-2019 22:11
nga Robbery Shko tek postimi i fundit
6 678
 
Baki
13-03-2019 21:00
nga Kurt Shko tek postimi i fundit
27 1,196
 
Domenik
06-03-2019 21:35
nga Akrepi Shko tek postimi i fundit
6 223
 
Kastrioti1443
06-03-2019 09:51
nga Kastrioti1443 Shko tek postimi i fundit
5 701
Talking
Ragnar
16-02-2019 23:04
nga Erdhi Dimri Shko tek postimi i fundit
26 10,761
 
thirsty
24-01-2019 18:09
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
17 1,012
 
Linda
23-01-2019 11:59
nga BlueRose Shko tek postimi i fundit
452 54,633
 
Dredhza
20-01-2019 06:10
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
6 493
 
Robbery
08-01-2019 17:06
nga thirsty Shko tek postimi i fundit
45 1,433
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 319 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur