Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Media / Politika / Sondazhe

Politika Ndėrkombėtare Ēfarė mendoni mbi politikėn e pėrdorur nga shtete tė ndryshme nė rang ndėrkombėtar? Cilat janė aktualitetet ndėrkombėtare dhe si po ndikojnė ato tek tė gjithė ne?

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Nėnforume : Politika Ndėrkombėtare
  Forumi Postimi i fundit Temat Posts Moderator
Nė kėtė forum mund tė diskutoni mbi tė rejat mė tė fundit nga bota dhe vendet ku ju jetoni. Analizat, komentet dhe postimet e materiale nga shtypi botėror janė me interes.
210 5,105

Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Politika Ndėrkombėtare Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
Question
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 2.50 mesatarja. SystemA
07-07-2019 18:56
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
534 97,504
 
3 bashkangjitje Kryetemė Kryetemė: Borxhi Grek (Temė me shumė faqe 1 2 3 ... Faqja e fundit)
bindi
20-08-2018 15:44
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
105 43,106
 
Rusnod
21-07-2014 18:07
nga BATO Shko tek postimi i fundit
1,072 147,343
 
Fshatari
21-09-2019 19:46
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
1 59
 
Fshatari
19-09-2019 03:26
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
20 499
 
Fshatari
18-09-2019 12:26
nga thirsty Shko tek postimi i fundit
6 234
 
doganieri
16-09-2019 03:22
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
24 523
 
Mandi
02-09-2019 22:57
nga Zana Shko tek postimi i fundit
41 2,074
 
Tema ėshtė lėvizur: B.S.
Leaf
- - -
 
juke
02-09-2019 04:24
nga Kurt Shko tek postimi i fundit
2 199
 
Gi de Masha
29-08-2019 10:43
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
76 1,183
 
Onyx
23-08-2019 10:03
nga Semiku Shko tek postimi i fundit
26 685
 
Llapi
22-08-2019 20:11
nga Llapi Shko tek postimi i fundit
14 623
 
Onyx
02-08-2019 19:09
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
14 653
 
lonely_lion
23-07-2019 14:25
nga Prudence Shko tek postimi i fundit
4 513
 
Kurt
21-07-2019 21:58
nga Kurt Shko tek postimi i fundit
119 2,563
 
Fshatari
16-07-2019 16:44
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
1 229
 
Onyx
12-07-2019 20:30
nga Akrepi Shko tek postimi i fundit
3 112
 
Onyx
12-07-2019 09:23
nga Kastrioti1443 Shko tek postimi i fundit
7 266
 
Duaje Siveten
09-07-2019 19:27
nga lonely_lion Shko tek postimi i fundit
20 370
 
Onyx
08-07-2019 07:01
nga lonely_lion Shko tek postimi i fundit
30 447
 
Fshatari
05-07-2019 23:11
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
1 148
 
Onyx
04-07-2019 17:39
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
1 106
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 578 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur