Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Shkenca

Mjekėsia ''Arti i mjekėsisė konsiston nė zbavitjen e pacientit ndėrsa natyra kuron sėmundjen'' Voltaire

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Mjekėsia Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
5 bashkangjitje Kryetemė Kryetemė: Keshilla popullore (Temė me shumė faqe 1 2)
Skydive
16-12-2018 09:03
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
37 24,735
 
Fshatari
23-05-2019 12:59
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
0 318
 
cool_shqype
20-05-2019 13:44
nga cool_shqype Shko tek postimi i fundit
0 112
 
SmiLey
20-05-2019 01:44
nga Rimi. Shko tek postimi i fundit
3 1,195
 
Fshatari
03-05-2019 13:53
nga Eleonore Shko tek postimi i fundit
6 344
 
Onyx
30-04-2019 06:32
nga Zana Shko tek postimi i fundit
50 799
 
Onyx
26-04-2019 16:07
nga Eden Shko tek postimi i fundit
12 196
 
par
25-04-2019 18:00
nga IronMan Shko tek postimi i fundit
326 52,220
 
Onyx
24-04-2019 07:05
nga Onyx Shko tek postimi i fundit
0 109
 
Samiu
21-04-2019 15:38
nga lonely_lion Shko tek postimi i fundit
34 550
 
Fshatari
21-04-2019 13:04
nga lonely_lion Shko tek postimi i fundit
42 1,154
 
Nova_Design
19-04-2019 03:59
nga Nova_Design Shko tek postimi i fundit
0 75
 
Mandi
12-04-2019 21:15
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
6 359
 
Xhuljan
11-03-2019 10:48
nga drague Shko tek postimi i fundit
26 1,424
 
Persona
25-02-2019 13:11
nga Akrepi Shko tek postimi i fundit
765 119,376
 
ajzberg
13-02-2019 15:12
nga Prudence Shko tek postimi i fundit
10 306
 
Rexhina
30-01-2019 19:56
nga Khaleesi Shko tek postimi i fundit
243 13,896
Post
SEa
27-12-2018 14:42
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
130 18,001
 
Kastrioti1443
11-12-2018 19:05
nga shoku_tanku Shko tek postimi i fundit
8 449
 
Erdhi Dimri
05-12-2018 17:07
nga thirsty Shko tek postimi i fundit
18 520
 
Beast
04-12-2018 18:51
nga Beast Shko tek postimi i fundit
0 156
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 412 Moderatorėt : 1
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur