Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Argėtim & zbavitje > Thashetheme

Zona Vip Figura tė njohura tė artit, kinematografisė, muzikės, mediave.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Zona Vip Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Gi de Masha
16-10-2019 06:33
nga *ARiel* Shko tek postimi i fundit
17 377
 
Onyx
10-05-2019 22:00
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
3 750
 
Onyx
02-01-2019 03:27
nga murik Shko tek postimi i fundit
66 14,423
 
Gi de Masha
08-06-2018 17:50
nga The.Mask Shko tek postimi i fundit
660 47,621
 
Mandi
20-12-2017 20:18
nga Rexhina Shko tek postimi i fundit
2 1,351
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 2.00 mesatarja. Onyx
12-11-2017 13:13
nga uj me gaz Shko tek postimi i fundit
398 31,825
 
drague
11-08-2017 15:45
nga Eden Shko tek postimi i fundit
5 2,392
 
zirconium
02-10-2016 06:45
nga drague Shko tek postimi i fundit
147 31,474
 
Fshatari
12-04-2016 08:56
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
0 2,076
 
Mandi
16-12-2015 13:50
nga cool_shqype Shko tek postimi i fundit
15 4,949
 
Ajnej
20-11-2015 22:24
nga Robbery Shko tek postimi i fundit
55 8,630
 
drague
16-11-2015 07:32
nga Loreal Shko tek postimi i fundit
1 2,567
 
drague
30-09-2015 11:40
nga Anathema Shko tek postimi i fundit
44 9,471
 
drague
12-09-2015 14:44
nga Εmilη Shko tek postimi i fundit
30 11,109
 
Mandi
28-08-2015 18:03
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
2 2,796
 
Heily
09-08-2015 12:53
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
5 4,512
 
Fshatari
30-06-2015 12:32
nga drague Shko tek postimi i fundit
13 4,623
 
Mandi
10-06-2015 18:02
nga Robbery Shko tek postimi i fundit
5 2,532
Sondazh
drague
22-05-2015 20:19
nga drague Shko tek postimi i fundit
126 37,242
 
Mandi
22-03-2015 22:12
nga Robbery Shko tek postimi i fundit
1 3,324
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 350 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur