Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Argėtim & zbavitje

Gjėzėtari dhe lojėra Gjėza tė ndryshme ( ndėrrimor, siandej, prapthi, tetėkahore, vizatimori i bardhė, … si dhe do bėjmė pėrpjekje qė tė sjellim edhe fjalėkryqe) edhe gjėza logjike, fjalė tė urta, kashelashė etj; lojėra tė ndryshme argėtuese – elektronike e ato nė internet. Gjithēka vetėm pėr kėnaqėsinė tuaj. Argėtim tė kėndshėm!

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Gjėzėtari dhe lojėra Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Agim Metbala
15-06-2019 20:15
nga Agim Metbala Shko tek postimi i fundit
121 5,072
 
Viking
17-06-2019 11:01
nga Si Bora Shko tek postimi i fundit
40 743
 
Jolene
17-06-2019 10:15
nga Si Bora Shko tek postimi i fundit
535 11,691
 
cool_shqype
17-06-2019 10:00
nga Si Bora Shko tek postimi i fundit
340 3,265
 
Beaute
17-06-2019 09:59
nga Beaute Shko tek postimi i fundit
88 1,273
 
Gi de Masha
17-06-2019 09:17
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
125 10,416
 
Performer
17-06-2019 08:20
nga Buzeqeshje Shko tek postimi i fundit
122 1,935
 
Gi de Masha
16-06-2019 23:35
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
86 6,535
 
Gi de Masha
16-06-2019 22:16
nga Buzeqeshje Shko tek postimi i fundit
91 1,943
 
Rexhina
16-06-2019 21:46
nga Onyx Shko tek postimi i fundit
318 29,600
 
Si Bora
16-06-2019 15:43
nga Rexhina Shko tek postimi i fundit
414 10,148
 
Mistrece
16-06-2019 15:23
nga B.E.V Shko tek postimi i fundit
164 4,125
 
Akrepi
16-06-2019 14:34
nga Prudence Shko tek postimi i fundit
700 19,512
 
Onyx
15-06-2019 21:22
nga Beaute Shko tek postimi i fundit
328 16,553
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Gi de Masha
15-06-2019 20:53
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
324 34,187
 
Akrepi
15-06-2019 12:56
nga Rexhina Shko tek postimi i fundit
840 16,331
 
The ICEman
14-06-2019 19:29
nga Akrepi Shko tek postimi i fundit
1,007 15,737
 
Zana
14-06-2019 12:14
nga e panjohura Shko tek postimi i fundit
1,000 16,612
 
Onyx
14-06-2019 09:54
nga Meri Shko tek postimi i fundit
68 6,862
 
Gi de Masha
14-06-2019 09:21
nga Meri Shko tek postimi i fundit
704 77,947
 
Gi de Masha
14-06-2019 00:30
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
81 7,522
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 709 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur