Kthehu pas   Forum-Al.com™

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Nėnforume : Argėtim & zbavitje
  Forumi Postimi i fundit Temat Posts Moderator
Thashetheme-t e pėrditshme.
nga Fshatari
13-10-2019 08:37 Shko tek postimi i fundit
1,925 12,584
Figura tė njohura tė artit, kinematografisė, muzikės, mediave.
nga Fshatari
13-10-2019 08:37 Shko tek postimi i fundit
350 3,151
Spektakli reality show pranė Top-Channel.
nga SystemA
24-03-2018 16:32 Shko tek postimi i fundit
17 236
Kuriozitete nga mė tė ndryshmet.
1,044 10,726
Gjėza tė ndryshme ( ndėrrimor, siandej, prapthi, tetėkahore, vizatimori i bardhė, … si dhe do bėjmė pėrpjekje qė tė sjellim edhe fjalėkryqe) edhe gjėza logjike, fjalė tė urta, kashelashė etj; lojėra tė ndryshme argėtuese – elektronike e ato nė internet. Gjithēka vetėm pėr kėnaqėsinė tuaj. Argėtim tė kėndshėm!
nga doganieri
13-10-2019 23:43 Shko tek postimi i fundit
697 226,809
Te qeshim sėbashku: barsaleta dhe humor!
nga doganieri
11-10-2019 19:49 Shko tek postimi i fundit
356 13,599
17-04-2019 23:25 Shko tek postimi i fundit
28 178
Vetėm barcaleta
nga doganieri
11-10-2019 19:49 Shko tek postimi i fundit
96 1,948

Pėrmban postime tė reja   Nėnforumi ka postime tė reja
Nuk pėrmban postime tė reja   Nėnforumi nuk ka postime tė reja
Nėnforumi ėshtė i mbyllur   Nėnforumi ėshtė i mbyllur