Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Media / Politika / Sondazhe

Lajmet e ditės Kėtu mund tė sillni lajmet e fundit nga media rreth ēėshtjeve tė rėndėsishme tė Shqipėrise dhe trojeve tė saj.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Lajmet e ditės Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
Exclamation
IronMan
10-10-2019 06:00
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
676 144,005
 
edlin
29-08-2019 07:23
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
802 124,450
 
lind
23-07-2016 11:21
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
126 44,554
 
Akrepi
13-10-2019 21:16
nga Akrepi Shko tek postimi i fundit
0 31
 
Pjer Thomas
13-10-2019 21:09
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
23 373
 
Gi de Masha
13-10-2019 20:41
nga Pjer Thomas Shko tek postimi i fundit
40 667
 
Gi de Masha
13-10-2019 08:14
nga Socio Shko tek postimi i fundit
14 238
 
Mano
12-10-2019 17:32
nga ana_gend Shko tek postimi i fundit
60 881
 
Mandi
12-10-2019 00:44
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
25 3,058
 
edlin
10-10-2019 18:16
nga Pjer Thomas Shko tek postimi i fundit
12 290
 
edlin
10-10-2019 12:03
nga Mano Shko tek postimi i fundit
5 110
 
Akrepi
08-10-2019 07:20
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
13 1,657
 
Mandi
06-10-2019 15:37
nga doganieri Shko tek postimi i fundit
5 194
 
doganieri
04-10-2019 16:01
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
9 271
 
Bogota
04-10-2019 10:32
nga Bogota Shko tek postimi i fundit
21 304
 
Mano
03-10-2019 17:45
nga Pjer Thomas Shko tek postimi i fundit
9 168
 
Gi de Masha
02-10-2019 16:54
nga Kasėmi Shko tek postimi i fundit
37 1,701
 
Fshatari
30-09-2019 19:42
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
4 208
 
Gi de Masha
30-09-2019 11:58
nga Kasėmi Shko tek postimi i fundit
446 8,391
 
Akrepi
29-09-2019 19:07
nga Kasėmi Shko tek postimi i fundit
31 704
 
King Bardhyl
28-09-2019 15:33
nga par Shko tek postimi i fundit
75 1,558
 
Noe
24-09-2019 00:28
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
439 8,809
 
ODEON
22-09-2019 12:01
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
895 56,115
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 1983 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur