Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Media / Politika / Sondazhe

Politika Shqiptare Cilat janė bėmat e fundit tė politikanėve tanė? A po zgjidhen problemet e shqiptarėve apo po shtohen dita-ditės? Ē’mendim keni pėr aktualitetin shqiptar?

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Politika Shqiptare Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Llapi
13-02-2019 11:04
nga King Bardhyl Shko tek postimi i fundit
160 43,668
 
Beaute
19-07-2017 14:20
nga par Shko tek postimi i fundit
29 11,944
 
Rex
15-01-2017 09:44
nga par Shko tek postimi i fundit
183 34,826
 
BlueBaron
30-11-2016 13:09
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
28 11,048
 
lenci
18-09-2016 11:15
nga whitee Shko tek postimi i fundit
2 4,691
 
Llapi
22-02-2019 23:19
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
31 563
 
Mandi
22-02-2019 21:17
nga Bad_Teacher Shko tek postimi i fundit
185 2,670
 
Vlerėsimi  i temave: 5 vota, 4.20 mesatarja. Angel69
22-02-2019 14:05
nga Kashta Shko tek postimi i fundit
125 5,504
 
Llapi
22-02-2019 13:59
nga Kashta Shko tek postimi i fundit
57 2,333
 
Kashta
22-02-2019 13:45
nga Kashta Shko tek postimi i fundit
48 741
 
Kastrioti1443
21-02-2019 15:45
nga Kastrioti1443 Shko tek postimi i fundit
0 49
 
Vlerėsimi  i temave: 14 vota, 3.14 mesatarja. Llapi
21-02-2019 09:06
nga Kashta Shko tek postimi i fundit
803 61,938
 
Kashta
21-02-2019 08:45
nga Kashta Shko tek postimi i fundit
38 372
 
drague
20-02-2019 20:34
nga King Bardhyl Shko tek postimi i fundit
201 3,660
Sondazh
Angel69
20-02-2019 18:02
nga par Shko tek postimi i fundit
61 3,207
 
Llapi
20-02-2019 17:14
nga Kashta Shko tek postimi i fundit
25 513
 
Llapi
20-02-2019 11:07
nga Kashta Shko tek postimi i fundit
91 4,972
 
Llapi
19-02-2019 11:36
nga Kashta Shko tek postimi i fundit
30 7,825
 
Orion DYRRAHU
18-02-2019 04:32
nga Metarch Shko tek postimi i fundit
1 121
 
Kashta
16-02-2019 11:21
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
4 93
 
ZET
15-02-2019 14:30
nga edlin Shko tek postimi i fundit
4 109
 
Mandi
14-02-2019 19:49
nga Pjer Thomas Shko tek postimi i fundit
5 165
 
pirro
11-02-2019 20:19
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
17 2,232
 
Gi de Masha
11-02-2019 07:01
nga TerraN Shko tek postimi i fundit
31 804
 
Vlerėsimi  i temave: 4 vota, 3.00 mesatarja. Arsimi
10-02-2019 21:05
nga Ganimet Shko tek postimi i fundit
68 49,769
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 1176 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur