Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Media / Politika / Sondazhe

Problematika Shqiptare Nė kėtė forum vizitorėt tanė shprehin mendimin e tyre mbi problemet madhore qė shqetėsojnė gjithė shqiptarėt, dhe zgjidhjet e mundshme qė mund t'u jepen kėtyre problemeve.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Problematika Shqiptare Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. ZET
18-08-2018 10:43
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
99 26,993
 
par
20-02-2019 10:23
nga par Shko tek postimi i fundit
16 1,830
 
Mandi
15-02-2019 20:00
nga Mano Shko tek postimi i fundit
56 1,378
 
Xhuljan
15-02-2019 11:10
nga BABA nga DURRSI Shko tek postimi i fundit
1 429
 
cool_shqype
12-02-2019 15:47
nga par Shko tek postimi i fundit
117 7,656
 
Gi de Masha
09-02-2019 19:01
nga Pjer Thomas Shko tek postimi i fundit
50 774
 
Mandi
08-02-2019 18:55
nga Pjer Thomas Shko tek postimi i fundit
57 3,358
 
Kastrioti1443
08-02-2019 17:37
nga AAO Shko tek postimi i fundit
11 287
 
Onyx
05-02-2019 08:20
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
24 1,107
 
Kastrioti1443
31-01-2019 14:55
nga AAO Shko tek postimi i fundit
69 1,031
 
par
25-01-2019 21:38
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
779 17,613
 
Mandi
18-01-2019 07:32
nga Smokkie Shko tek postimi i fundit
393 32,098
 
Angel69
17-01-2019 05:01
nga murik Shko tek postimi i fundit
23 1,462
 
cool_shqype
09-01-2019 19:12
nga par Shko tek postimi i fundit
38 917
 
Llapi
09-01-2019 17:24
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
9 190
 
Mandi
31-12-2018 21:27
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
4 269
 
Llapi
22-12-2018 21:46
nga Nova_Design Shko tek postimi i fundit
17 802
 
Duaje Siveten
20-12-2018 19:15
nga Pjer Thomas Shko tek postimi i fundit
1 182
 
Kastrioti1443
12-12-2018 21:29
nga Kastrioti1443 Shko tek postimi i fundit
4 187
 
Duaje Siveten
12-12-2018 18:10
nga Viking Shko tek postimi i fundit
2 146
 
Llapi
11-12-2018 22:41
nga Llokumi Shko tek postimi i fundit
65 47,424
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 1054 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur