Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Zhvillimet Urbane

Ekonomi & biznes Kėtu do tė gjeni lajme, studime, statistika, trajnime, dhe informacion tė bollshem qė ka te bėjė me ekonominė shqiptare dhe atė botėrore, si dhe nė fushėn e biznesit nė pėrgjithėsi.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Nėnforume : Ekonomi & biznes
  Forumi Postimi i fundit Temat Posts Moderator
Udhėtimet tuaja
nga Elian70
07-11-2018 10:32 Shko tek postimi i fundit
24 748

Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Ekonomi & biznes Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Rex
09-05-2018 09:22
nga ciarli Shko tek postimi i fundit
115 40,759
 
Rex
29-12-2016 14:11
nga Rex Shko tek postimi i fundit
87 30,763
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 4.00 mesatarja. Rex
17-11-2016 10:08
nga par Shko tek postimi i fundit
54 24,145
 
Onyx
01-04-2019 09:15
nga Onyx Shko tek postimi i fundit
0 265
Sondazh
rolex
30-03-2019 08:32
nga The ICEman Shko tek postimi i fundit
125 6,848
 
Onyx
28-03-2019 20:53
nga Onyx Shko tek postimi i fundit
0 64
 
xperson
25-03-2019 22:08
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
2 122
 
par
19-03-2019 16:31
nga lenci Shko tek postimi i fundit
16 1,212
 
Mandi
19-02-2019 04:49
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
0 342
 
Fshatari
18-01-2019 23:10
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
3 499
 
Fshatari
15-01-2019 17:22
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
0 154
 
Fshatari
12-01-2019 22:27
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
0 112
 
kanina
11-01-2019 15:39
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
41 6,261
Thumbs up
iDeA
27-12-2018 12:34
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
7 2,356
 
Mandi
05-12-2018 06:55
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
3 1,541
 
Fshatari
23-11-2018 09:56
nga par Shko tek postimi i fundit
17 2,925
 
Rita06
15-11-2018 11:33
nga Rita06 Shko tek postimi i fundit
36 985
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 5.00 mesatarja. Rex
12-11-2018 21:18
nga Rex Shko tek postimi i fundit
245 34,586
 
Dredhza
11-11-2018 17:29
nga Rex Shko tek postimi i fundit
1 554
 
Fshatari
05-10-2018 14:28
nga Akrepi Shko tek postimi i fundit
18 1,400
 
par
20-07-2018 16:37
nga lonely_lion Shko tek postimi i fundit
41 5,999
 
Regina
13-06-2018 19:58
nga thirsty Shko tek postimi i fundit
265 12,968
 
Fshatari
31-05-2018 22:57
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
6 943
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 210 Moderatorėt : 3
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur