Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Tė ndryshme

Diskutime shoqėrore Kėtu mund tė diskutojmė rreth problemeve tė ndryshme qė has shoqėria sot.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Nėnforume : Diskutime shoqėrore
  Forumi Postimi i fundit Temat Posts Moderator
Diskutime rreth jetės sė natės.
14 1,248

Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Diskutime shoqėrore Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. kanina
10-09-2019 09:53
nga Kęrlighed Shko tek postimi i fundit
508 82,658
 
24 bashkangjitje Kryetemė Kryetemė: Thėnia e natės (Temė me shumė faqe 1 2 3 ... Faqja e fundit)
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 4.50 mesatarja. Agim Metbala
08-09-2019 23:26
nga Eden Shko tek postimi i fundit
1,000 59,118
 
18 bashkangjitje Kryetemė Kryetemė: Thėnia e ditės (Temė me shumė faqe 1 2 3 ... Faqja e fundit)
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 4.50 mesatarja. Agim Metbala
01-08-2019 14:57
nga e panjohura Shko tek postimi i fundit
1,003 65,401
 
Kryetemė Kryetemė: Pyetjet tona per ndihme. (Temė me shumė faqe 1 2)
Sopoti
23-06-2019 11:29
nga Zana Shko tek postimi i fundit
25 10,475
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 1.00 mesatarja. Gi de Masha
15-09-2019 05:03
nga ricky_ch Shko tek postimi i fundit
4 173
 
Agim Metbala
14-09-2019 23:33
nga kanina Shko tek postimi i fundit
266 4,637
 
Kurt
14-09-2019 21:02
nga doganieri Shko tek postimi i fundit
21 1,360
 
Guest88
14-09-2019 16:55
nga Kasėmi Shko tek postimi i fundit
121 2,334
 
e panjohura
14-09-2019 08:39
nga Kasėmi Shko tek postimi i fundit
5 103
 
HELEN OF TROY
14-09-2019 06:42
nga Jetmira Shko tek postimi i fundit
990 90,499
 
Gi de Masha
13-09-2019 22:22
nga Rex Shko tek postimi i fundit
18 262
 
Fshatari
13-09-2019 08:05
nga Jetmira Shko tek postimi i fundit
65 8,682
 
Onyx
12-09-2019 10:50
nga Kasėmi Shko tek postimi i fundit
325 5,123
 
Erdhi Dimri
11-09-2019 10:00
nga Jetmira Shko tek postimi i fundit
47 1,088
 
Gi de Masha
10-09-2019 15:38
nga Prishtinasi Shko tek postimi i fundit
11 637
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 4.00 mesatarja. Mandi
06-09-2019 09:03
nga e panjohura Shko tek postimi i fundit
635 151,076
 
Gi de Masha
05-09-2019 02:14
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
87 2,017
Arrow
Robbery
04-09-2019 17:19
nga doganieri Shko tek postimi i fundit
51 2,610
 
Si Bora
30-08-2019 21:10
nga dallas Shko tek postimi i fundit
451 29,921
 
Fshatari
25-08-2019 12:45
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
34 1,112
 
ABORDAZH
25-08-2019 09:52
nga shoku_tanku Shko tek postimi i fundit
53 3,683
 
Onyx
25-08-2019 01:38
nga Str4nger Shko tek postimi i fundit
31 806
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. gladiola
22-08-2019 09:10
nga doganieri Shko tek postimi i fundit
343 31,907
Thumbs up
Khaleesi
20-08-2019 17:59
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
154 2,253
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 910 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur