Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Dashuria

Romancė / Ndjenja “Kam zbuluar paradoksin se nqs ju doni deri nė dhimbje, atėherė nuk mund tė ketė mė dhimbje, por vetėm mė shume dashuri.” Nėnė Tereza

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Nėnforume : Romancė / Ndjenja
  Forumi Postimi i fundit Temat Posts Moderator
nga Beaute
11-01-2019 13:15 Shko tek postimi i fundit
44 1,354

Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Romancė / Ndjenja Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 5.00 mesatarja. Mandi
08-01-2019 10:36
nga Miranda Shko tek postimi i fundit
474 99,940
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 5.00 mesatarja. Skydive
06-12-2018 09:02
nga murik Shko tek postimi i fundit
128 50,757
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 5.00 mesatarja. clizia
16-08-2018 21:27
nga e panjohura Shko tek postimi i fundit
823 122,693
 
Beaute
14-03-2015 20:21
nga Leaf Shko tek postimi i fundit
1,001 123,975
 
Leaf
21-02-2019 12:12
nga Si Bora Shko tek postimi i fundit
41 4,652
 
Mandi
21-02-2019 00:07
nga Rimi. Shko tek postimi i fundit
135 20,900
 
Mandi
20-02-2019 02:37
nga Puhiza Shko tek postimi i fundit
365 36,031
 
Gi de Masha
16-02-2019 23:02
nga luleshtrydhe Shko tek postimi i fundit
70 5,917
Question
LoLiTa
14-02-2019 10:25
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
212 9,993
 
LoLiTa
13-02-2019 22:00
nga Ēaushi Shko tek postimi i fundit
66 6,494
 
Mandi
13-02-2019 21:06
nga edlin Shko tek postimi i fundit
141 13,027
 
cool_shqype
06-02-2019 01:02
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
225 28,099
 
Lea
03-02-2019 10:57
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
113 2,681
 
Eden
01-02-2019 23:04
nga zigur Shko tek postimi i fundit
144 9,672
Question
LoLiTa
27-01-2019 00:30
nga Viking Shko tek postimi i fundit
247 23,075
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 4.00 mesatarja. daniel00
26-01-2019 23:19
nga Angelisa Shko tek postimi i fundit
702 74,777
 
Si Bora
26-01-2019 14:03
nga shoku_tanku Shko tek postimi i fundit
167 2,712
 
Fshatari
13-01-2019 16:53
nga luleshtrydhe Shko tek postimi i fundit
48 930
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 1.00 mesatarja. The_AnGeL
11-01-2019 13:42
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
163 14,527
Unhappy
Mandi
08-01-2019 19:01
nga Meri Shko tek postimi i fundit
350 35,442
 
Onyx
07-01-2019 02:09
nga Kurt Shko tek postimi i fundit
33 1,057
Sondazh
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 1.00 mesatarja. Beast
06-01-2019 20:25
nga Si Bora Shko tek postimi i fundit
100 3,398
 
Beast
06-01-2019 17:53
nga uj me gaz Shko tek postimi i fundit
276 4,657
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 1.00 mesatarja. Fehmikaciu
19-12-2018 13:35
nga Marya Shko tek postimi i fundit
1,005 71,192
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 345 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur