Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Argėtim & zbavitje

Gjėzėtari dhe lojėra Gjėza tė ndryshme ( ndėrrimor, siandej, prapthi, tetėkahore, vizatimori i bardhė, … si dhe do bėjmė pėrpjekje qė tė sjellim edhe fjalėkryqe) edhe gjėza logjike, fjalė tė urta, kashelashė etj; lojėra tė ndryshme argėtuese – elektronike e ato nė internet. Gjithēka vetėm pėr kėnaqėsinė tuaj. Argėtim tė kėndshėm!

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Gjėzėtari dhe lojėra Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Agim Metbala
20-04-2019 16:47
nga Agim Metbala Shko tek postimi i fundit
76 2,007
 
Akrepi
21-04-2019 14:28
nga Eden Shko tek postimi i fundit
316 4,467
 
Akrepi
21-04-2019 14:26
nga Akrepi Shko tek postimi i fundit
443 5,639
 
Akrepi
21-04-2019 14:05
nga Akrepi Shko tek postimi i fundit
384 8,678
 
e panjohura
21-04-2019 09:30
nga Eden Shko tek postimi i fundit
986 22,331
 
Gi de Masha
20-04-2019 22:30
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
36 1,024
 
Si Bora
20-04-2019 22:27
nga Rexhina Shko tek postimi i fundit
135 2,760
Arrow
SystemA
20-04-2019 21:59
nga Ajana87 Shko tek postimi i fundit
314 19,636
 
Gi de Masha
20-04-2019 20:50
nga lonely_lion Shko tek postimi i fundit
177 10,726
 
Akrepi
20-04-2019 17:14
nga Performer Shko tek postimi i fundit
807 14,935
 
Akrepi
20-04-2019 13:20
nga The ICEman Shko tek postimi i fundit
435 3,377
 
Rexhina
20-04-2019 04:46
nga Puhiza Shko tek postimi i fundit
295 26,619
Thumbs up
Gi de Masha
19-04-2019 19:01
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
11 3,504
 
uj me gaz
19-04-2019 16:50
nga Viking Shko tek postimi i fundit
10 161
 
Viking
19-04-2019 15:24
nga Kurt Shko tek postimi i fundit
1,002 10,141
 
Ajana87
18-04-2019 21:17
nga Ajana87 Shko tek postimi i fundit
0 47
 
Lea
18-04-2019 11:37
nga The ICEman Shko tek postimi i fundit
536 12,573
 
Eden
18-04-2019 09:49
nga Viking Shko tek postimi i fundit
242 13,581
 
Juliana
18-04-2019 09:43
nga Viking Shko tek postimi i fundit
282 21,230
Talking
borana
18-04-2019 08:38
nga The ICEman Shko tek postimi i fundit
96 12,270
 
Loreal
18-04-2019 08:32
nga The ICEman Shko tek postimi i fundit
869 53,948
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 688 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur