Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Media / Politika / Sondazhe

Lajmet e ditės Kėtu mund tė sillni lajmet e fundit nga media rreth ēėshtjeve tė rėndėsishme tė Shqipėrise dhe trojeve tė saj.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Lajmet e ditės Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
Exclamation
IronMan
19-09-2019 13:05
nga doganieri Shko tek postimi i fundit
668 141,235
 
edlin
29-08-2019 07:23
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
802 122,202
 
lind
23-07-2016 11:21
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
126 43,519
 
doganieri
23-09-2019 18:08
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
5 73
 
Gi de Masha
23-09-2019 18:07
nga Hawk Shko tek postimi i fundit
431 7,257
 
Gi de Masha
22-09-2019 13:42
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
31 1,518
 
ODEON
22-09-2019 12:01
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
895 55,103
 
cool_shqype
21-09-2019 21:23
nga Pjer Thomas Shko tek postimi i fundit
38 730
 
Mano
21-09-2019 03:41
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
18 236
 
shoku_tanku
19-09-2019 10:24
nga par Shko tek postimi i fundit
118 2,639
 
Mandi
19-09-2019 07:29
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
0 61
 
cool_shqype
15-09-2019 15:39
nga King Bardhyl Shko tek postimi i fundit
34 573
 
Mandi
12-09-2019 18:21
nga cool_shqype Shko tek postimi i fundit
56 1,013
 
King Bardhyl
08-09-2019 07:32
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
74 1,347
 
King Bardhyl
07-09-2019 20:43
nga Pjer Thomas Shko tek postimi i fundit
23 397
 
Akrepi
07-09-2019 12:33
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
125 2,678
 
Akrepi
03-09-2019 17:43
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
30 440
 
Ice
01-09-2019 22:11
nga Kasėmi Shko tek postimi i fundit
15 256
 
Fshatari
01-09-2019 21:12
nga Pjer Thomas Shko tek postimi i fundit
3 135
 
Kastrioti1443
01-09-2019 20:47
nga Pjer Thomas Shko tek postimi i fundit
42 1,562
 
cool_shqype
27-08-2019 13:56
nga cool_shqype Shko tek postimi i fundit
0 58
 
Mandi
23-08-2019 13:54
nga drague Shko tek postimi i fundit
459 7,269
 
Fshatari
22-08-2019 11:25
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
1 96
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 1973 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur