Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Media / Politika / Sondazhe

Analiza / Shkrime / Opinione Le tė “luajmė” sėbashku rolin e analistit dhe tė japim opinionet tona rreth tematikave tė ndryshme qė hasim pėrditė.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Analiza / Shkrime / Opinione Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Superman
02-07-2019 05:58
nga drague Shko tek postimi i fundit
13 6,287
 
kanina
03-01-2019 15:28
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
96 30,235
 
Superman
09-01-2018 18:38
nga kanina Shko tek postimi i fundit
24 17,101
 
ZET
21-07-2019 14:47
nga Bad_Teacher Shko tek postimi i fundit
26 174
 
Gi de Masha
21-07-2019 08:58
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
23 1,906
 
Tema ėshtė lėvizur: Llapi dje hyri, sot "bann"?!!
Gi de Masha
- - -
 
doganieri
19-07-2019 20:34
nga doganieri Shko tek postimi i fundit
38 739
 
Duaje Siveten
17-07-2019 22:13
nga doganieri Shko tek postimi i fundit
1 113
 
Mandi
16-07-2019 15:46
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
2 135
 
Kastrioti1443
11-07-2019 21:10
nga Kastrioti1443 Shko tek postimi i fundit
10 399
 
Fshatari
05-07-2019 13:36
nga TerraN Shko tek postimi i fundit
2 232
 
Onyx
05-07-2019 09:52
nga Onyx Shko tek postimi i fundit
0 142
 
Mandi
03-07-2019 14:42
nga thirsty Shko tek postimi i fundit
5 231
 
cool_shqype
01-07-2019 23:02
nga shoku_tanku Shko tek postimi i fundit
1 205
 
Fshatari
01-07-2019 21:06
nga Rex Shko tek postimi i fundit
22 627
 
Fshatari
30-06-2019 22:20
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
7 532
 
Kastrioti1443
30-06-2019 00:01
nga Zana Shko tek postimi i fundit
37 681
 
Pirati
24-06-2019 23:25
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
149 3,182
 
ana_gend
23-06-2019 11:24
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
21 586
 
Kastrioti1443
20-06-2019 13:07
nga Zana Shko tek postimi i fundit
7 424
 
Fshatari
18-06-2019 16:15
nga Kastrioti1443 Shko tek postimi i fundit
10 542
 
Kastrioti1443
17-06-2019 16:46
nga Angelisa Shko tek postimi i fundit
11 533
 
The ICEman
16-06-2019 10:04
nga The ICEman Shko tek postimi i fundit
3 440
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 990 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur