Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Kombėtare & Boterore

Ēėshtja kombėtare Nė kėtė forum diskutohet vetėm mbi ēėshtjen tonė kombėtare dhe interesat shqiptare nė trojet etnike dhe nė mbarė botėn.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Nėnforume : Ēėshtja kombėtare
  Forumi Postimi i fundit Temat Posts Moderator
Gjithēka mbi figurat e ndritura Kombėtarė Shqipėtare...
nga par
14-07-2019 17:18 Shko tek postimi i fundit
77 2,207

Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Ēėshtja kombėtare Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Kastrioti1443
14-07-2019 13:35
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
23 511
 
Kastrioti1443
12-07-2019 21:16
nga Kastrioti1443 Shko tek postimi i fundit
7 97
 
Llapi
12-07-2019 18:01
nga Llapi Shko tek postimi i fundit
169 46,366
 
Erdhi Dimri
01-07-2019 13:09
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
112 2,270
 
Fshatari
29-06-2019 16:53
nga King Bardhyl Shko tek postimi i fundit
2 117
 
Fshatari
29-06-2019 09:19
nga TerraN Shko tek postimi i fundit
11 197
 
juke
18-06-2019 19:29
nga Mano Shko tek postimi i fundit
9 312
 
Kastrioti1443
18-06-2019 16:21
nga Kastrioti1443 Shko tek postimi i fundit
8 248
 
Fshatari
15-06-2019 15:09
nga edlin Shko tek postimi i fundit
15 331
 
Fshatari
15-06-2019 09:35
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
0 84
 
Fshatari
04-06-2019 18:39
nga Llapi Shko tek postimi i fundit
3 308
 
Llapi
04-06-2019 13:42
nga Llapi Shko tek postimi i fundit
36 1,346
 
Llapi
02-06-2019 09:56
nga Llapi Shko tek postimi i fundit
322 14,541
 
Fshatari
01-06-2019 07:15
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
1 113
 
Llapi
30-05-2019 20:15
nga Llapi Shko tek postimi i fundit
17 467
 
Gi de Masha
23-05-2019 13:11
nga Zana Shko tek postimi i fundit
6 266
 
Kastrioti1443
21-05-2019 23:14
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
3 126
 
Edvin83
21-05-2019 07:50
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
38 10,184
 
Erdhi Dimri
18-05-2019 23:17
nga King Bardhyl Shko tek postimi i fundit
8 221
 
Gi de Masha
15-05-2019 00:25
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
5 2,524
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 651 Moderatorėt : 1
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur