Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Tė ndryshme

Diskutime shoqėrore Kėtu mund tė diskutojmė rreth problemeve tė ndryshme qė has shoqėria sot.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Nėnforume : Diskutime shoqėrore
  Forumi Postimi i fundit Temat Posts Moderator
Diskutime rreth jetės sė natės.
14 1,249

Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Diskutime shoqėrore Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
23 bashkangjitje Kryetemė Kryetemė: Thėnia e natės (Temė me shumė faqe 1 2 3 ... Faqja e fundit)
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 4.50 mesatarja. Agim Metbala
21-07-2019 14:25
nga par Shko tek postimi i fundit
834 50,262
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. kanina
18-07-2019 22:12
nga Jolene Shko tek postimi i fundit
459 77,418
 
18 bashkangjitje Kryetemė Kryetemė: Thėnia e ditės (Temė me shumė faqe 1 2 3 ... Faqja e fundit)
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 4.50 mesatarja. Agim Metbala
01-07-2019 18:45
nga par Shko tek postimi i fundit
1,002 60,145
 
Kryetemė Kryetemė: Pyetjet tona per ndihme. (Temė me shumė faqe 1 2)
Sopoti
23-06-2019 11:29
nga Zana Shko tek postimi i fundit
25 9,993
 
Agim Metbala
20-07-2019 18:06
nga Agim Metbala Shko tek postimi i fundit
63 878
 
Gi de Masha
19-07-2019 22:14
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
1 116
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. gladiola
18-07-2019 22:41
nga Kurt Shko tek postimi i fundit
333 29,933
 
The ICEman
18-07-2019 21:17
nga Mistrece Shko tek postimi i fundit
5 136
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 4.00 mesatarja. Mandi
18-07-2019 21:16
nga Viking Shko tek postimi i fundit
631 145,860
 
HELEN OF TROY
17-07-2019 19:38
nga Jetmira Shko tek postimi i fundit
969 88,033
 
Kurt
16-07-2019 15:49
nga Hawk Shko tek postimi i fundit
180 12,635
 
Kurt
15-07-2019 23:05
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
9 246
 
Onyx
15-07-2019 18:04
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
53 509
 
Onyx
09-07-2019 15:32
nga Dulcis in Fundo Shko tek postimi i fundit
2 112
 
Rexhina
08-07-2019 12:31
nga Hope Shko tek postimi i fundit
26 565
 
The ICEman
07-07-2019 21:32
nga Jorina Shko tek postimi i fundit
120 2,202
 
Erdhi Dimri
07-07-2019 21:20
nga Jorina Shko tek postimi i fundit
341 6,276
 
Onyx
06-07-2019 08:00
nga Dulcis in Fundo Shko tek postimi i fundit
9 283
 
Vlerėsimi  i temave: 4 vota, 4.75 mesatarja. Alkoma
05-07-2019 13:25
nga Kurt Shko tek postimi i fundit
48 7,145
 
Akrepi
05-07-2019 00:10
nga Jorina Shko tek postimi i fundit
377 16,006
 
Linda
04-07-2019 11:35
nga shoku_tanku Shko tek postimi i fundit
114 2,879
 
Mandi
04-06-2019 23:50
nga shoku_tanku Shko tek postimi i fundit
108 12,128
 
Kurt
31-05-2019 23:23
nga Viking Shko tek postimi i fundit
10 1,156
 
Akrepi
26-05-2019 12:24
nga Kurt Shko tek postimi i fundit
44 746
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 900 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur