Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Argėtim & zbavitje

Gjėzėtari dhe lojėra Gjėza tė ndryshme ( ndėrrimor, siandej, prapthi, tetėkahore, vizatimori i bardhė, … si dhe do bėjmė pėrpjekje qė tė sjellim edhe fjalėkryqe) edhe gjėza logjike, fjalė tė urta, kashelashė etj; lojėra tė ndryshme argėtuese – elektronike e ato nė internet. Gjithēka vetėm pėr kėnaqėsinė tuaj. Argėtim tė kėndshėm!

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Gjėzėtari dhe lojėra Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Agim Metbala
15-07-2019 14:04
nga Ēaushi Shko tek postimi i fundit
169 6,759
 
Si Bora
15-07-2019 21:51
nga King Bardhyl Shko tek postimi i fundit
822 10,871
 
Viking
15-07-2019 21:47
nga cool_shqype Shko tek postimi i fundit
858 6,553
 
e panjohura
15-07-2019 21:47
nga Rex Shko tek postimi i fundit
256 4,401
 
Onyx
15-07-2019 21:31
nga The ICEman Shko tek postimi i fundit
493 9,842
 
Akrepi
15-07-2019 21:19
nga uj me gaz Shko tek postimi i fundit
854 23,470
 
Onyx
15-07-2019 21:14
nga cool_shqype Shko tek postimi i fundit
855 9,408
 
par
15-07-2019 21:09
nga Zana Shko tek postimi i fundit
147 3,093
 
Si Bora
15-07-2019 17:33
nga Buzeqeshje Shko tek postimi i fundit
591 13,534
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 4.50 mesatarja. Onyx
15-07-2019 17:26
nga The ICEman Shko tek postimi i fundit
821 26,793
 
Lea
14-07-2019 22:02
nga Onyx Shko tek postimi i fundit
700 19,769
 
Venom
14-07-2019 21:06
nga Jolene Shko tek postimi i fundit
720 17,012
 
Rexhina
14-07-2019 02:46
nga Rexhina Shko tek postimi i fundit
366 31,591
 
Onyx
13-07-2019 19:25
nga Onyx Shko tek postimi i fundit
101 8,017
 
cool_shqype
12-07-2019 15:46
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
469 11,025
 
Mistrece
12-07-2019 14:41
nga Buzeqeshje Shko tek postimi i fundit
188 5,317
 
Beaute
09-07-2019 23:19
nga kanina Shko tek postimi i fundit
513 8,514
 
Akrepi
09-07-2019 22:14
nga Performer Shko tek postimi i fundit
461 5,560
 
Onyx
09-07-2019 00:14
nga Rexhina Shko tek postimi i fundit
400 18,767
 
Khaleesi
08-07-2019 13:07
nga juke Shko tek postimi i fundit
134 5,740
 
Gi de Masha
08-07-2019 12:26
nga thirsty Shko tek postimi i fundit
312 16,185
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 719 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur