Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Media / Politika / Sondazhe

Politika Shqiptare Cilat janė bėmat e fundit tė politikanėve tanė? A po zgjidhen problemet e shqiptarėve apo po shtohen dita-ditės? Ē’mendim keni pėr aktualitetin shqiptar?

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Politika Shqiptare Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Llapi
07-07-2019 20:04
nga lonely_lion Shko tek postimi i fundit
373 67,663
 
Beaute
19-07-2017 13:20
nga par Shko tek postimi i fundit
29 14,803
 
Rex
15-01-2017 08:44
nga par Shko tek postimi i fundit
183 46,393
 
BlueBaron
30-11-2016 12:09
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
28 14,154
 
lenci
18-09-2016 10:15
nga whitee Shko tek postimi i fundit
2 6,061
 
Vlerėsimi  i temave: 8 vota, 3.00 mesatarja. Angel69
15-10-2019 22:29
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
413 18,770
 
pirro
15-10-2019 22:24
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
196 3,003
 
Llapi
15-10-2019 21:55
nga Llapi Shko tek postimi i fundit
48 820
 
Llapi
15-10-2019 21:13
nga Llapi Shko tek postimi i fundit
26 347
 
Llapi
15-10-2019 18:54
nga Llapi Shko tek postimi i fundit
47 871
 
BABA nga DURRSI
15-10-2019 18:26
nga Kastrioti1443 Shko tek postimi i fundit
13 179
 
Gi de Masha
14-10-2019 14:21
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
2 78
 
Llapi
14-10-2019 10:19
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
47 1,014
 
Rex
13-10-2019 19:38
nga Llapi Shko tek postimi i fundit
149 3,524
 
Vlerėsimi  i temave: 3 vota, 3.67 mesatarja. Llapi
13-10-2019 10:19
nga Llapi Shko tek postimi i fundit
165 23,863
 
Llapi
12-10-2019 07:32
nga Ganimet Shko tek postimi i fundit
213 11,110
 
pirro
12-10-2019 03:00
nga Ajnej Shko tek postimi i fundit
96 1,491
 
Llapi
11-10-2019 22:49
nga Llapi Shko tek postimi i fundit
91 10,041
 
Gi de Masha
11-10-2019 18:06
nga Llapi Shko tek postimi i fundit
207 9,653
 
Llapi
10-10-2019 23:07
nga Llapi Shko tek postimi i fundit
506 44,810
 
Llapi
10-10-2019 18:22
nga Pjer Thomas Shko tek postimi i fundit
4 119
 
Llapi
09-10-2019 15:17
nga Llapi Shko tek postimi i fundit
0 66
 
Llapi
03-10-2019 20:13
nga Llapi Shko tek postimi i fundit
85 2,985
 
Llapi
03-10-2019 06:44
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
177 18,494
 
Gi de Masha
02-10-2019 22:31
nga Llapi Shko tek postimi i fundit
4 96
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 1292 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur