Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Bota Shpirtėrore

Bektashi Kėtu janė tė ftuar tė gjithė besimtarėt bektashi.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Bektashi Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Leaf
10-11-2018 00:12
nga Adea Shko tek postimi i fundit
3 8,753
 
ymer prizreni
22-03-2018 17:56
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
6 4,495
 
Fshatari
29-12-2017 22:17
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
11 4,066
 
Mandi
23-03-2017 16:39
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
70 34,006
 
ymer prizreni
06-02-2016 06:26
nga Samiu Shko tek postimi i fundit
36 12,420
 
Semiku
26-06-2015 03:07
nga TerraN Shko tek postimi i fundit
3 4,342
 
SmiLey
10-01-2015 00:57
nga Ema Shko tek postimi i fundit
20 12,198
 
ymer prizreni
08-03-2014 22:25
nga Alkoma Shko tek postimi i fundit
22 7,053
 
ymer prizreni
26-10-2013 17:01
nga ymer prizreni Shko tek postimi i fundit
82 22,411
 
ymer prizreni
14-05-2013 11:25
nga ymer prizreni Shko tek postimi i fundit
4 2,543
 
Qafir Arnaut
19-03-2013 02:24
nga Qafir Arnaut Shko tek postimi i fundit
0 2,034
 
ymer prizreni
16-03-2013 16:07
nga ymer prizreni Shko tek postimi i fundit
35 7,350
 
ymer prizreni
26-09-2012 15:38
nga ymer prizreni Shko tek postimi i fundit
12 3,568
 
ymer prizreni
25-09-2012 09:17
nga ymer prizreni Shko tek postimi i fundit
2 2,873
 
ymer prizreni
13-09-2012 15:41
nga ymer prizreni Shko tek postimi i fundit
10 3,403
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 1.00 mesatarja. ymer prizreni
10-09-2012 08:28
nga ymer prizreni Shko tek postimi i fundit
26 7,491
 
ymer prizreni
20-08-2012 17:39
nga ymer prizreni Shko tek postimi i fundit
13 4,522
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 1.00 mesatarja. ymer prizreni
10-07-2012 21:38
nga ymer prizreni Shko tek postimi i fundit
4 3,050
 
ymer prizreni
12-06-2012 09:15
nga ymer prizreni Shko tek postimi i fundit
18 5,019
 
ymer prizreni
09-06-2012 08:11
nga ymer prizreni Shko tek postimi i fundit
61 13,483
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 34 Moderatorėt : 1
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur