Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Kėndi i Anėtarėve

Ndihmoni njėri-tjetrin Jeni te ftuar tė kėrkoni ndihmėn qė ju nevojitet dhe do bėjmė tė pamundurėn qė ta merrni atė.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Nėnforume : Ndihmoni njėri-tjetrin
  Forumi Postimi i fundit Temat Posts Moderator
Ky forum ėshtė hapur nė mėnyrė qė tu vijė nė ndihmė tė gjithė atyre familjeve shqiptare qė kanė humbur kontaktet me tė afėrmit e tyre nė emigrim. Mund tė postoni njoftimet tuaja nė forum qė tė merrni njė pėrgjigje nga ata anėtarė qė i njohin apo e dinė ku jetojnė.
5 109

Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Ndihmoni njėri-tjetrin Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Leaf
16-10-2019 06:24
nga *ARiel* Shko tek postimi i fundit
264 5,120
 
Linda
05-10-2019 19:06
nga thirsty Shko tek postimi i fundit
482 61,004
 
thirsty
25-09-2019 20:28
nga King Bardhyl Shko tek postimi i fundit
16 330
Arrow
Robbery
10-09-2019 15:15
nga Prishtinasi Shko tek postimi i fundit
31 1,544
 
Mano
04-09-2019 16:59
nga Kasėmi Shko tek postimi i fundit
11 483
 
Viking
02-09-2019 09:58
nga doganieri Shko tek postimi i fundit
40 915
 
lonely_lion
26-08-2019 23:29
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
28 2,125
 
Kasėmi
22-08-2019 19:42
nga Kasėmi Shko tek postimi i fundit
12 241
Arrow
Robbery
26-07-2019 02:52
nga 73ka Shko tek postimi i fundit
33 6,082
 
Erdhi Dimri
26-07-2019 02:49
nga 73ka Shko tek postimi i fundit
15 822
 
Smokkie
15-07-2019 20:00
nga Marya Shko tek postimi i fundit
210 3,983
 
Erdhi Dimri
13-07-2019 15:12
nga Puhiza Shko tek postimi i fundit
109 1,894
 
ilirifcb
06-07-2019 13:05
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
5 549
Arrow
Robbery
30-06-2019 07:36
nga Robbery Shko tek postimi i fundit
6 252
 
Buzeqeshje
16-06-2019 10:02
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
67 6,059
 
ilirifcb
15-06-2019 16:00
nga ilirifcb Shko tek postimi i fundit
0 181
 
ilirifcb
11-06-2019 21:26
nga Venom Shko tek postimi i fundit
3 313
 
Gi de Masha
07-06-2019 07:00
nga ﴾®﴿ Shko tek postimi i fundit
9 531
 
Robbery
18-05-2019 23:38
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
74 6,471
 
Ice
03-05-2019 22:58
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
3 3,086
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 329 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur