Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Kombėtare & Boterore > Gjuha shqipe

Gramatika Gramatika e Gjuhes Shqipe

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Gramatika Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
BATO
13-03-2016 01:27
nga Ajnej Shko tek postimi i fundit
50 38,702
 
Gi de Masha
16-09-2019 05:13
nga drague Shko tek postimi i fundit
488 31,704
 
Ky Pis (Temė me shumė faqe 1 2 3)
Mandi
08-02-2019 13:07
nga Gon! Shko tek postimi i fundit
42 11,075
 
Sintaksa (Temė me shumė faqe 1 2)
PuffetiNa
25-11-2015 20:13
nga Meri Shko tek postimi i fundit
25 21,055
 
PuffetiNa
17-08-2014 19:30
nga _MALSORI_ Shko tek postimi i fundit
2 4,546
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 4.00 mesatarja. PuffetiNa
13-07-2014 13:01
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
9 20,645
 
Rina
07-05-2014 12:08
nga Rina Shko tek postimi i fundit
1 6,068
 
PuffetiNa
20-01-2011 22:08
nga PuffetiNa Shko tek postimi i fundit
0 3,038
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 7 of 7 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur