Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Sporti

Sporti shqiptar Kėtu mund tė sillni informacion nė Shqipėri dhe sportistėt shqiptarė brėnda dhe jashtė vėndit.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Nėnforume : Sporti shqiptar
  Forumi Postimi i fundit Temat Posts Moderator
Shkėmbeni informacion mė miqtė tuaj pėr sportista shqiptarė nė Shqipėri e jashtė saj.
42 521

Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Sporti shqiptar Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Angel69
15-10-2019 05:14
nga King Bardhyl Shko tek postimi i fundit
567 25,729
 
Rex
14-10-2019 22:42
nga Llapi Shko tek postimi i fundit
570 33,393
 
Angel69
10-10-2019 19:33
nga doganieri Shko tek postimi i fundit
141 16,459
 
Mandi
08-10-2019 05:59
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
60 978
 
Gi de Masha
06-10-2019 06:39
nga doganieri Shko tek postimi i fundit
4 103
 
Gi de Masha
22-09-2019 04:49
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
62 17,477
 
Fshatari
13-07-2019 17:05
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
1 174
 
Angel69
12-07-2019 17:45
nga AAO Shko tek postimi i fundit
308 46,965
 
Ragnar
04-07-2019 23:37
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
26 551
 
Fshatari
23-06-2019 11:21
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
11 569
 
Rex
17-06-2019 20:43
nga AAO Shko tek postimi i fundit
400 60,781
 
Llapi
17-06-2019 16:27
nga Rex Shko tek postimi i fundit
8 321
 
Angel69
13-06-2019 16:20
nga Angel69 Shko tek postimi i fundit
80 7,857
 
Llapi
01-06-2019 09:20
nga Llapi Shko tek postimi i fundit
2 202
 
Fshatari
01-06-2019 07:38
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
2 296
 
AAO
23-05-2019 21:00
nga Angel69 Shko tek postimi i fundit
65 8,217
 
Fshatari
19-05-2019 14:42
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
0 168
 
Ice
19-05-2019 14:39
nga Rex Shko tek postimi i fundit
1 325
 
Fshatari
19-05-2019 10:58
nga Zana Shko tek postimi i fundit
3 288
 
Llapi
11-05-2019 19:56
nga Llapi Shko tek postimi i fundit
0 129
 
Duaje Siveten
26-03-2019 23:49
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
6 387
 
Tema ėshtė lėvizur: Po fillon ndeshja Kosovė - Bullgari?
Gi de Masha
- - -
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 208 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur