Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Sporti > Sporti shqiptar

Sportistat shqiptarė Shkėmbeni informacion mė miqtė tuaj pėr sportista shqiptarė nė Shqipėri e jashtė saj.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Sportistat shqiptarė Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
Thumbs up
Skydive
04-12-2015 16:58
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
150 82,210
 
Dardan.Ks
03-06-2013 20:25
nga atrevido Shko tek postimi i fundit
63 18,552
Thumbs up
SEa
30-09-2012 17:02
nga Askushi Shko tek postimi i fundit
8 7,808
 
Gi de Masha
08-10-2019 08:19
nga Performer Shko tek postimi i fundit
80 1,214
 
Mandi
09-06-2018 21:23
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
0 1,156
 
Mandi
08-10-2017 10:54
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
9 6,172
 
rolex
27-09-2015 14:55
nga Bad_Teacher Shko tek postimi i fundit
1 2,357
 
Poeti
04-03-2015 23:36
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
1 2,212
 
Poeti
16-09-2014 16:20
nga Loreal Shko tek postimi i fundit
30 6,727
 
Poeti
29-08-2014 14:47
nga YOKO Shko tek postimi i fundit
28 5,638
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Poeti
11-07-2014 17:50
nga BATO Shko tek postimi i fundit
16 4,072
 
Poeti
27-05-2014 06:14
nga Poeti Shko tek postimi i fundit
0 2,069
 
Mandi
09-04-2014 19:38
nga cool_shqype Shko tek postimi i fundit
6 3,445
 
Xhebraili
02-03-2014 13:58
nga Rimi. Shko tek postimi i fundit
13 3,902
 
Xhebraili
21-01-2014 21:18
nga Xhebraili Shko tek postimi i fundit
2 2,094
 
Mandi
07-11-2013 03:10
nga zirconium Shko tek postimi i fundit
2 3,141
 
Brari
09-07-2013 21:13
nga Brari Shko tek postimi i fundit
3 4,826
 
fegi
27-01-2013 15:44
nga drague Shko tek postimi i fundit
2 4,049
 
Skydive
18-12-2012 23:42
nga Sistem44 Shko tek postimi i fundit
2 3,733
 
Rina
11-10-2012 10:26
nga Loreal Shko tek postimi i fundit
14 6,794
 
Skydive
13-09-2012 07:37
nga Rina Shko tek postimi i fundit
23 6,924
 
r00t
24-06-2012 07:24
nga fegi Shko tek postimi i fundit
4 4,666
 
Brari
04-05-2012 05:35
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
1 3,234
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 39 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur