Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Argėtim & zbavitje

Gjėzėtari dhe lojėra Gjėza tė ndryshme ( ndėrrimor, siandej, prapthi, tetėkahore, vizatimori i bardhė, … si dhe do bėjmė pėrpjekje qė tė sjellim edhe fjalėkryqe) edhe gjėza logjike, fjalė tė urta, kashelashė etj; lojėra tė ndryshme argėtuese – elektronike e ato nė internet. Gjithēka vetėm pėr kėnaqėsinė tuaj. Argėtim tė kėndshėm!

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Gjėzėtari dhe lojėra Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Agim Metbala
07-10-2019 07:31
nga Jeta Shko tek postimi i fundit
209 11,697
 
Elushe
15-10-2019 00:28
nga Ajnej Shko tek postimi i fundit
38 551
 
Viking
14-10-2019 23:21
nga kanina Shko tek postimi i fundit
514 6,488
 
Performer
14-10-2019 22:47
nga Elushe Shko tek postimi i fundit
224 4,582
 
Akrepi
14-10-2019 22:45
nga ThegreatGatsby Shko tek postimi i fundit
853 12,908
 
Mistrece
14-10-2019 21:44
nga Oqeani Shko tek postimi i fundit
349 3,104
 
Ice
14-10-2019 20:33
nga *ARiel* Shko tek postimi i fundit
392 9,151
 
Akrepi
14-10-2019 20:14
nga thirsty Shko tek postimi i fundit
56 992
 
Si Bora
13-10-2019 13:22
nga [email protected] Shko tek postimi i fundit
927 22,433
 
Gi de Masha
13-10-2019 07:17
nga Guest88 Shko tek postimi i fundit
820 72,403
 
Rexhina
12-10-2019 04:42
nga Lea Shko tek postimi i fundit
840 49,217
 
Onyx
11-10-2019 19:00
nga B.E.V Shko tek postimi i fundit
627 24,711
 
Rexhina
11-10-2019 16:26
nga Viking Shko tek postimi i fundit
396 35,003
 
Venom
11-10-2019 11:34
nga Beaute Shko tek postimi i fundit
919 21,171
 
Eden
11-10-2019 00:00
nga doganieri Shko tek postimi i fundit
168 2,785
 
Akrepi
10-10-2019 22:20
nga kanina Shko tek postimi i fundit
997 8,793
 
Mistrece
10-10-2019 21:17
nga Performer Shko tek postimi i fundit
284 9,103
 
Akrepi
10-10-2019 15:00
nga Eden Shko tek postimi i fundit
1,009 17,863
 
Rexhina
10-10-2019 13:18
nga Akrepi Shko tek postimi i fundit
461 22,267
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 1.00 mesatarja. Viking
09-10-2019 20:40
nga Akrepi Shko tek postimi i fundit
284 5,356
 
doganieri
09-10-2019 19:09
nga cool_shqype Shko tek postimi i fundit
45 945
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 753 Moderatorėt : 3
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur