Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Bota Shpirtėrore

Agnosticist & Ateist Nje zonė e dedikuar pėr ata qė nuk besojnė nė fuqitė e mbinatyrshme. Tė gjithė janė tė mirėpritur, pasi "Ne jemi tė tėrė ateistė pėr shumicėn e Perėndive qė shoqeritė e ndryshme kanė besuar gjatė historisė. Disa prej nesh kanė njė Perendi mė shumė nė atė listė." - Richard Dawkins

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Agnosticist & Ateist Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. J-W
23-08-2019 21:43
nga Darli Shko tek postimi i fundit
81 26,349
 
Chanel
22-08-2019 20:34
nga Kasėmi Shko tek postimi i fundit
125 43,026
 
J-W
20-03-2011 16:44
nga gurax Shko tek postimi i fundit
1 8,436
Exclamation
J-W
20-09-2010 23:16
nga J-W Shko tek postimi i fundit
0 3,499
 
J-W
20-09-2010 22:54
nga J-W Shko tek postimi i fundit
0 3,778
 
Chanel
09-11-2013 17:32
nga drague Shko tek postimi i fundit
14 4,711
 
gurax
30-10-2013 14:32
nga Zana Shko tek postimi i fundit
23 6,904
 
darwin
30-10-2013 14:26
nga Zana Shko tek postimi i fundit
18 6,166
 
Scion
11-10-2013 18:44
nga gurax Shko tek postimi i fundit
15 3,786
 
Mandi
03-10-2013 14:01
nga shoku_tanku Shko tek postimi i fundit
34 4,401
 
Tannhauser
03-05-2013 02:49
nga SERAFIM DILO Shko tek postimi i fundit
5 2,148
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Edvin83
07-04-2013 19:31
nga 3d1 Shko tek postimi i fundit
28 7,594
 
Qafir Arnaut
10-03-2013 15:42
nga muslim Shko tek postimi i fundit
4 2,992
 
baaroar
23-02-2013 18:56
nga Superman Shko tek postimi i fundit
5 1,915
 
Edvin83
25-12-2012 13:29
nga Rex Shko tek postimi i fundit
8 4,482
 
Mandi
28-10-2012 05:55
nga Ajnej Shko tek postimi i fundit
11 4,476
Thumbs up
J-W
24-09-2012 11:42
nga SERAFIM DILO Shko tek postimi i fundit
34 7,424
 
Chanel
10-07-2012 12:36
nga gurax Shko tek postimi i fundit
5 2,746
 
chino
07-07-2012 10:42
nga ymer prizreni Shko tek postimi i fundit
7 2,995
 
shamantrix
04-07-2012 10:27
nga gurax Shko tek postimi i fundit
2 2,240
 
SystemA
29-06-2012 17:02
nga gurax Shko tek postimi i fundit
1 1,876
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 3.00 mesatarja. Kryeplaku
11-06-2012 10:00
nga gurax Shko tek postimi i fundit
281 37,212
 
gurax
05-05-2012 12:47
nga Hello Kitty Shko tek postimi i fundit
14 5,586
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 4.00 mesatarja. Chanel
24-06-2011 23:19
nga trestenik Shko tek postimi i fundit
56 12,353
 
Esther
28-04-2011 18:56
nga bindi Shko tek postimi i fundit
23 6,167
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 41 to 60 of 61 Moderatorėt : 1
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur