Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Argėtim & zbavitje

Zona Humoristike Te qeshim sėbashku: barsaleta dhe humor!

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Nėnforume : Zona Humoristike
  Forumi Postimi i fundit Temat Posts Moderator
17-04-2019 23:25 Shko tek postimi i fundit
28 178
Vetėm barcaleta
nga Akrepi
15-10-2019 13:47 Shko tek postimi i fundit
96 1,956

Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Zona Humoristike Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
1 bashkangjitje Kryetemė Kryetemė: Thenie humoristike (Temė me shumė faqe 1 2 3)
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Regina
21-08-2019 10:10
nga Kasėmi Shko tek postimi i fundit
56 27,013
 
Ice
23-10-2019 14:49
nga Rexhina Shko tek postimi i fundit
422 10,294
 
Mano
21-10-2019 09:41
nga Prudence Shko tek postimi i fundit
14 306
 
BLEDI_SH
15-10-2019 04:58
nga King Bardhyl Shko tek postimi i fundit
235 54,845
 
Elian70
20-09-2019 08:48
nga Jetmira Shko tek postimi i fundit
52 3,806
 
cool_shqype
18-09-2019 21:33
nga Kasėmi Shko tek postimi i fundit
3 549
 
Viking
28-08-2019 18:59
nga cool_shqype Shko tek postimi i fundit
155 4,354
 
par
26-08-2019 12:01
nga Kasėmi Shko tek postimi i fundit
7 297
 
Esther
23-08-2019 22:51
nga Puhiza Shko tek postimi i fundit
621 54,707
 
Fshatari
18-07-2019 20:57
nga Rexhina Shko tek postimi i fundit
1 186
 
Fshatari
15-07-2019 01:20
nga shoku_tanku Shko tek postimi i fundit
4 234
 
Fshatari
03-06-2019 11:57
nga uj me gaz Shko tek postimi i fundit
13 459
 
Noe
24-05-2019 11:06
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
52 1,302
 
Ragnar
23-05-2019 20:16
nga Zana Shko tek postimi i fundit
9 265
 
Gi de Masha
22-05-2019 23:13
nga Adea Shko tek postimi i fundit
4 422
 
Fshatari
09-05-2019 15:36
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
0 240
 
Beu_Shpata
07-05-2019 11:33
nga Prudence Shko tek postimi i fundit
69 15,960
 
Ragnar
28-04-2019 19:28
nga Rexhina Shko tek postimi i fundit
26 969
 
shoku_tanku
13-03-2019 16:31
nga shoku_tanku Shko tek postimi i fundit
868 26,136
 
Ragnar
14-02-2019 22:58
nga drague Shko tek postimi i fundit
66 11,560
 
Gi de Masha
04-02-2019 01:05
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
29 6,263
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 235 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur