Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Kombėtare & Boterore > Historia e Shqiptarėve

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Arkeologji / Antropologji Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
ZET
30-05-2019 11:23
nga magnus Shko tek postimi i fundit
792 90,928
 
Mandi
28-05-2019 23:22
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
5 106
 
edlin
10-05-2019 07:42
nga HTFengineer Shko tek postimi i fundit
23 4,196
 
BARAT
28-04-2019 16:06
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
30 12,371
 
fegi
04-04-2019 11:06
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
119 48,744
 
ZET
30-03-2019 22:54
nga kreksi Shko tek postimi i fundit
99 8,188
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 4.50 mesatarja. ZET
29-03-2019 12:28
nga kreksi Shko tek postimi i fundit
666 131,514
 
murik
25-03-2019 07:05
nga kreksi Shko tek postimi i fundit
10 586
 
Mandi
18-03-2019 08:32
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
0 130
 
ZET
07-03-2019 23:00
nga murik Shko tek postimi i fundit
61 9,308
 
ajzberg
05-03-2019 02:16
nga murik Shko tek postimi i fundit
5 321
 
Mandi
01-02-2019 17:02
nga King Bardhyl Shko tek postimi i fundit
47 5,145
 
Fshatari
26-01-2019 01:43
nga murik Shko tek postimi i fundit
2 297
 
ZET
24-01-2019 03:49
nga ZET Shko tek postimi i fundit
1 192
 
ZET
08-01-2019 23:12
nga ZET Shko tek postimi i fundit
1 338
 
Regina
08-01-2019 07:03
nga murik Shko tek postimi i fundit
1 1,468
 
ZET
02-01-2019 04:43
nga ZET Shko tek postimi i fundit
27 1,378
 
ZET
01-12-2018 13:15
nga ZET Shko tek postimi i fundit
1 228
 
ZET
13-11-2018 21:07
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
13 1,065
 
ZET
07-11-2018 14:27
nga Kastrioti1443 Shko tek postimi i fundit
5 1,496
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 246 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur