Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Arti dhe Kultura > Arti Shqiptar

Artet Figurative Piktura, fotografia, skulptura, arkitektura dhe duart e arta tė krijuesve tė tyre. Ēdo gjė mbi artet figurative, tė cilat flasin, shprehin dhe pėrcjellin emocione tė jashtėzakonshme te ne.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Artet Figurative Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
ana_gend
10-10-2019 08:18
nga Jeta Shko tek postimi i fundit
126 5,714
 
Robbery
01-08-2019 11:22
nga King Bardhyl Shko tek postimi i fundit
110 16,437
 
Skydive
27-07-2018 19:49
nga Socio Shko tek postimi i fundit
51 12,899
 
busavata
24-01-2018 13:46
nga busavata Shko tek postimi i fundit
21 8,829
 
Fshatari
18-09-2016 04:59
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
0 1,769
Talking
Robbery
25-11-2015 12:02
nga holluwoodundead Shko tek postimi i fundit
17 8,709
 
Nova_Design
12-08-2014 01:11
nga Nova_Design Shko tek postimi i fundit
0 2,938
 
yllbardh
23-07-2014 09:22
nga Socio Shko tek postimi i fundit
3 3,463
 
Loreal
21-06-2014 11:10
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
58 13,444
 
daniel00
08-12-2013 13:52
nga daniel00 Shko tek postimi i fundit
7 4,167
 
Robbery
22-11-2013 23:01
nga Robbery Shko tek postimi i fundit
0 2,301
 
YOKO
28-09-2013 09:57
nga Persona Shko tek postimi i fundit
24 12,148
 
Skydive
23-04-2013 12:21
nga shoku_tanku Shko tek postimi i fundit
72 22,174
 
Askushi
28-09-2012 15:58
nga Askushi Shko tek postimi i fundit
5 10,033
Post
SEa
05-02-2011 20:12
nga Robbery Shko tek postimi i fundit
1 2,993
 
Beaute
13-07-2010 10:27
nga Beaute Shko tek postimi i fundit
1 4,073
 
PuffetiNa
12-05-2010 07:21
nga PuffetiNa Shko tek postimi i fundit
9 7,569
 
Firewall
27-03-2010 16:01
nga Lela Shko tek postimi i fundit
7 6,472
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 18 of 18 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur