Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Muzika

Muzika shqiptare Diskutime mbi muzikėn nė Shqipėri.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Muzika shqiptare Opsionet e nėnforumit Kėrko
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Kryetemė Kryetemė: Muzika klasike shqiptare (Temė me shumė faqe 1 2)
Askushi
29-04-2019 11:16
nga Adea Shko tek postimi i fundit
32 29,228
 
busavata
28-02-2011 23:16
nga busavata Shko tek postimi i fundit
0 8,583
 
busavata
28-02-2011 22:05
nga busavata Shko tek postimi i fundit
0 5,442
 
Mandi
26-06-2019 11:49
nga The ICEman Shko tek postimi i fundit
30 8,427
 
cool_shqype
25-06-2019 22:18
nga Jolene Shko tek postimi i fundit
197 2,334
 
Beu_Shpata
13-06-2019 21:56
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
16 389
 
Mandi
12-06-2019 20:49
nga edlin Shko tek postimi i fundit
10 3,002
 
cool_shqype
28-05-2019 17:07
nga Linda Shko tek postimi i fundit
1,003 35,500
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Ēaushi
27-05-2019 08:32
nga Ēaushi Shko tek postimi i fundit
314 33,095
 
Gi de Masha
07-05-2019 23:52
nga Kurt Shko tek postimi i fundit
15 1,476
 
Dodon
04-05-2019 13:29
nga Dredhza Shko tek postimi i fundit
51 7,857
 
Gi de Masha
22-04-2019 19:48
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
7 1,957
 
ilirifcb
19-03-2019 21:46
nga Dredhza Shko tek postimi i fundit
6 472
 
Gi de Masha
17-03-2019 00:06
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
0 177
 
BARAT
08-02-2019 18:41
nga Dredhza Shko tek postimi i fundit
32 4,550
 
Dredhza
05-02-2019 18:52
nga Dredhza Shko tek postimi i fundit
21 1,696
 
Si Bora
03-02-2019 19:45
nga Akrepi Shko tek postimi i fundit
29 1,330
 
Viking
22-01-2019 20:47
nga Viking Shko tek postimi i fundit
60 700
 
Loreal
01-01-2019 20:04
nga Dredhza Shko tek postimi i fundit
48 6,478
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. busavata
24-12-2018 14:56
nga drague Shko tek postimi i fundit
337 68,472
 
Angel69
16-12-2018 16:25
nga Angel69 Shko tek postimi i fundit
28 7,884
 
Fshatari
16-12-2018 08:44
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
0 225
 
Gi de Masha
05-12-2018 22:46
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
1 299
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 177 Moderatorėt : 1
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur