Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Arti dhe Kultura

Letėrsia shqiptare Diskutime rreth letėrsisė nė Shqipėri . Autorė dhe krijimtaria e tyre.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Nėnforume : Letėrsia shqiptare
  Forumi Postimi i fundit Temat Posts Moderator
129 1,007
32 1,361

Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Letėrsia shqiptare Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Vlerėsimi  i temave: 6 vota, 5.00 mesatarja. Leaf
03-06-2019 07:56
nga Leaf Shko tek postimi i fundit
361 107,624
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 4.50 mesatarja. mondsha
16-03-2018 09:01
nga Sopoti Shko tek postimi i fundit
375 82,023
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Morrison
06-08-2014 00:22
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
24 13,440
 
Mano
14-10-2019 19:43
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
18 17,261
 
Agim Metbala
14-10-2019 16:53
nga Agim Metbala Shko tek postimi i fundit
213 9,635
 
Eden
13-10-2019 21:28
nga Eden Shko tek postimi i fundit
262 38,813
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Puhiza
01-10-2019 15:52
nga zigur Shko tek postimi i fundit
71 14,307
 
ChocolatE_DiamonD
24-09-2019 13:33
nga zigur Shko tek postimi i fundit
580 96,581
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. cool_shqype
18-09-2019 18:03
nga cool_shqype Shko tek postimi i fundit
177 27,407
 
Lea
15-09-2019 08:57
nga Jetmira Shko tek postimi i fundit
43 5,517
 
ajzberg
09-09-2019 04:40
nga ajzberg Shko tek postimi i fundit
13 760
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Sopoti
06-09-2019 13:32
nga e panjohura Shko tek postimi i fundit
202 34,772
 
Vlerėsimi  i temave: 5 vota, 5.00 mesatarja. e panjohura
01-09-2019 20:57
nga Jeta Shko tek postimi i fundit
394 57,924
 
Onyx
09-08-2019 22:27
nga shoku_tanku Shko tek postimi i fundit
1 153
 
endrraime
09-08-2019 01:52
nga endrraime Shko tek postimi i fundit
37 7,813
 
the admiral
17-07-2019 13:25
nga busavata Shko tek postimi i fundit
970 139,940
 
Gi de Masha
16-07-2019 19:47
nga King Bardhyl Shko tek postimi i fundit
12 3,432
 
Agim Metbala
11-07-2019 17:50
nga Agim Metbala Shko tek postimi i fundit
944 108,749
 
Beu_Shpata
03-07-2019 13:55
nga Mano Shko tek postimi i fundit
7 2,046
 
ODEON
19-06-2019 10:55
nga zigur Shko tek postimi i fundit
17 3,312
 
Mandi
16-06-2019 20:58
nga King Bardhyl Shko tek postimi i fundit
11 2,505
 
Erdhi Dimri
10-06-2019 18:48
nga par Shko tek postimi i fundit
3 173
 
Duaje Siveten
20-05-2019 17:18
nga Rex Shko tek postimi i fundit
2 173
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 257 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur