Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Dashuria

Romancė / Ndjenja “Kam zbuluar paradoksin se nqs ju doni deri nė dhimbje, atėherė nuk mund tė ketė mė dhimbje, por vetėm mė shume dashuri.” Nėnė Tereza

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Nėnforume : Romancė / Ndjenja
  Forumi Postimi i fundit Temat Posts Moderator
45 1,375

Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Romancė / Ndjenja Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 5.00 mesatarja. Mandi
16-06-2019 21:12
nga Buzeqeshje Shko tek postimi i fundit
499 117,971
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 5.00 mesatarja. clizia
04-04-2019 12:18
nga Onyx Shko tek postimi i fundit
823 143,182
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 5.00 mesatarja. Skydive
25-03-2019 04:30
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
129 58,464
 
Beaute
14-03-2015 19:21
nga Leaf Shko tek postimi i fundit
1,001 144,890
 
ARIS
26-06-2019 22:09
nga Eden Shko tek postimi i fundit
89 18,555
 
Lea
26-06-2019 21:53
nga Eden Shko tek postimi i fundit
152 5,057
 
Onyx
25-06-2019 13:28
nga Eden Shko tek postimi i fundit
8 160
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 1.00 mesatarja. tété
25-06-2019 06:38
nga Zana Shko tek postimi i fundit
163 22,743
 
Onyx
24-06-2019 21:25
nga Onyx Shko tek postimi i fundit
15 1,136
 
cool_shqype
23-06-2019 07:06
nga Buzeqeshje Shko tek postimi i fundit
258 36,358
 
Angel69
22-06-2019 22:18
nga Hope Shko tek postimi i fundit
670 16,589
 
Beaute
20-06-2019 18:40
nga cool_shqype Shko tek postimi i fundit
299 29,697
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 4.50 mesatarja. GOC_LACJANE
11-06-2019 12:17
nga Buzeqeshje Shko tek postimi i fundit
293 43,553
 
WALCHIRIA
10-06-2019 08:21
nga Buzeqeshje Shko tek postimi i fundit
114 20,704
 
Fshatari
10-06-2019 07:53
nga Jetmira Shko tek postimi i fundit
64 1,132
 
Juliana
06-06-2019 14:29
nga Viking Shko tek postimi i fundit
82 6,660
 
ARIS
21-05-2019 00:39
nga Adea Shko tek postimi i fundit
162 25,164
 
SmiLey
09-05-2019 18:50
nga uj me gaz Shko tek postimi i fundit
129 12,433
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 4.00 mesatarja. Esther
01-05-2019 22:15
nga Adea Shko tek postimi i fundit
84 16,034
 
Onyx
01-05-2019 09:49
nga lonely_lion Shko tek postimi i fundit
21 1,393
 
tipi engjellor
29-04-2019 21:08
nga Samiu Shko tek postimi i fundit
423 56,305
 
Mandi
29-04-2019 03:02
nga Adea Shko tek postimi i fundit
384 44,256
 
Mandi
28-04-2019 21:40
nga Oqeani Shko tek postimi i fundit
144 16,007
 
ARIS
28-04-2019 21:34
nga uj me gaz Shko tek postimi i fundit
75 9,326
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 352 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur