Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Argėtim & zbavitje

Gjėzėtari dhe lojėra Gjėza tė ndryshme ( ndėrrimor, siandej, prapthi, tetėkahore, vizatimori i bardhė, … si dhe do bėjmė pėrpjekje qė tė sjellim edhe fjalėkryqe) edhe gjėza logjike, fjalė tė urta, kashelashė etj; lojėra tė ndryshme argėtuese – elektronike e ato nė internet. Gjithēka vetėm pėr kėnaqėsinė tuaj. Argėtim tė kėndshėm!

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Gjėzėtari dhe lojėra Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Agim Metbala
24-06-2019 17:29
nga Agim Metbala Shko tek postimi i fundit
137 5,530
 
cool_shqype
25-06-2019 00:31
nga cool_shqype Shko tek postimi i fundit
592 5,187
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 4.50 mesatarja. Onyx
25-06-2019 00:01
nga Performer Shko tek postimi i fundit
744 25,515
 
Gi de Masha
24-06-2019 23:37
nga Performer Shko tek postimi i fundit
30 197
 
Akrepi
24-06-2019 23:30
nga shoku_tanku Shko tek postimi i fundit
740 20,662
 
Gi de Masha
24-06-2019 23:12
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
242 4,768
 
Jolene
24-06-2019 23:05
nga Hawk Shko tek postimi i fundit
686 14,560
 
Onyx
24-06-2019 22:33
nga Hawk Shko tek postimi i fundit
753 24,095
 
Beaute
24-06-2019 22:09
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
688 9,503
 
Rexhina
24-06-2019 22:03
nga Beaute Shko tek postimi i fundit
342 30,319
 
Si Bora
24-06-2019 21:01
nga Onyx Shko tek postimi i fundit
432 10,764
 
Akrepi
24-06-2019 20:47
nga Eden Shko tek postimi i fundit
945 18,761
 
Performer
24-06-2019 19:59
nga Zana Shko tek postimi i fundit
560 8,109
 
juke
24-06-2019 17:33
nga Performer Shko tek postimi i fundit
33 362
 
Gi de Masha
24-06-2019 13:10
nga Zana Shko tek postimi i fundit
344 26,806
 
Mistrece
23-06-2019 21:31
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
172 4,561
 
Gi de Masha
22-06-2019 03:58
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
707 78,456
 
Gi de Masha
20-06-2019 13:23
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
82 7,605
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Gi de Masha
20-06-2019 09:32
nga edlin Shko tek postimi i fundit
328 34,473
 
Onyx
19-06-2019 23:15
nga shoku_tanku Shko tek postimi i fundit
84 7,290
 
Onyx
19-06-2019 22:12
nga Beaute Shko tek postimi i fundit
222 5,511
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 711 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur