Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Kombėtare & Boterore

Historia e Shqiptarėve Historia kombėtare shqiptare dhe ajo botėrore ndėr shekuj.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Nėnforume : Historia e Shqiptarėve
  Forumi Postimi i fundit Temat Posts Moderator
nga ZET
17-09-2019 02:36 Shko tek postimi i fundit
253 4,488
nga Kasėmi
19-09-2019 10:20 Shko tek postimi i fundit
102 1,662
13 340
51 430
nga thirsty
06-09-2019 16:02 Shko tek postimi i fundit
48 1,960
27-08-2019 16:38 Shko tek postimi i fundit
7 1,058

Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Historia e Shqiptarėve Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
ZET
10-09-2019 05:10
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
180 73,351
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 5.00 mesatarja. The Helper
08-09-2019 22:04
nga Hawk Shko tek postimi i fundit
460 135,450
 
50 bashkangjitje Kryetemė Kryetemė: Fustanella (Temė me shumė faqe 1 2 3 ... Faqja e fundit)
Mandi
01-09-2019 22:28
nga Kastrioti1443 Shko tek postimi i fundit
334 92,628
 
Albpelasgian
30-08-2019 20:20
nga King Bardhyl Shko tek postimi i fundit
26 12,676
 
Vlerėsimi  i temave: 3 vota, 2.67 mesatarja. r00t
10-08-2019 07:47
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
692 158,484
 
4 bashkangjitje Kryetemė Kryetemė: Pirroja i Epirit (Temė me shumė faqe 1 2)
SERAFIM DILO
28-07-2019 19:50
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
32 22,560
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 3.50 mesatarja. ZET
23-07-2019 01:22
nga ZET Shko tek postimi i fundit
555 152,047
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Mandi
02-06-2019 14:51
nga magnus Shko tek postimi i fundit
685 147,788
 
1 bashkangjitje Kryetemė Kryetemė: Akili (Temė me shumė faqe 1 2 3)
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 3.00 mesatarja. Mandi
28-05-2019 00:05
nga BARAT Shko tek postimi i fundit
44 34,141
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 5.00 mesatarja. Mandi
15-05-2019 20:06
nga Rex Shko tek postimi i fundit
197 69,259
 
BARAT
02-11-2018 18:51
nga 3d1 Shko tek postimi i fundit
7 10,441
 
7 bashkangjitje Kryetemė Kryetemė: Dodona (Temė me shumė faqe 1 2 3 ... Faqja e fundit)
Ajnej
02-04-2017 05:30
nga magnus Shko tek postimi i fundit
165 49,980
 
Mano
21-09-2019 18:30
nga Kasėmi Shko tek postimi i fundit
266 34,742
 
Xzot
21-09-2019 13:49
nga Xzot Shko tek postimi i fundit
5 92
 
Beu_Shpata
20-09-2019 07:37
nga drague Shko tek postimi i fundit
283 23,791
 
Mandi
19-09-2019 21:13
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
1 28
 
BARAT
16-09-2019 19:08
nga King Bardhyl Shko tek postimi i fundit
29 7,785
 
Alkoma
11-09-2019 05:35
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
3 897
 
Mandi
10-09-2019 05:20
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
0 87
 
Kryeplaku
28-08-2019 21:48
nga Kasėmi Shko tek postimi i fundit
11 2,137
 
Viking
28-08-2019 21:40
nga Kasėmi Shko tek postimi i fundit
4 2,353
 
busavata
27-08-2019 08:10
nga Rexhina Shko tek postimi i fundit
11 2,301
 
Rrjeti
24-08-2019 19:59
nga Rrjeti Shko tek postimi i fundit
349 53,468
Sondazh
rolex
21-08-2019 04:37
nga King Bardhyl Shko tek postimi i fundit
90 15,221
 
Mandi
20-08-2019 02:43
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
11 9,903
 
Fshatari
19-08-2019 19:53
nga Kasėmi Shko tek postimi i fundit
25 584
 
Rrjeti
17-08-2019 08:01
nga Rrjeti Shko tek postimi i fundit
23 1,489
 
Ice
11-08-2019 16:37
nga Ice Shko tek postimi i fundit
0 111
 
Fshatari
11-08-2019 11:47
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
0 66
 
Ice
11-08-2019 01:45
nga Ice Shko tek postimi i fundit
0 82
 
juke
05-08-2019 21:04
nga Akrepi Shko tek postimi i fundit
374 77,292
 
cool_shqype
04-08-2019 18:41
nga derjansi Shko tek postimi i fundit
11 254
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 1008 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur