Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Kombėtare & Boterore > Ēėshtja kombėtare

Figurat e shquara Gjithēka mbi figurat e ndritura Kombėtarė Shqipėtare...

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Figurat e shquara Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
trestenik
20-06-2019 08:29
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
523 143,846
 
Kryetemė Kryetemė: Lekė Dukagjini (Temė me shumė faqe 1 2)
Mandi
16-06-2019 04:32
nga ZET Shko tek postimi i fundit
20 10,973
 
Llapi
10-08-2019 15:01
nga Llapi Shko tek postimi i fundit
8 2,861
 
Kryeplaku
14-07-2019 17:18
nga par Shko tek postimi i fundit
61 22,698
 
Vlerėsimi  i temave: 8 vota, 4.50 mesatarja. Llapi
11-06-2019 22:43
nga Llapi Shko tek postimi i fundit
57 38,681
 
King Bardhyl
02-06-2019 11:25
nga King Bardhyl Shko tek postimi i fundit
0 152
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Llapi
18-05-2019 07:28
nga Llapi Shko tek postimi i fundit
25 9,418
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 5.00 mesatarja. r00t
12-05-2019 19:20
nga Llapi Shko tek postimi i fundit
68 22,446
 
Llapi
12-05-2019 19:13
nga Llapi Shko tek postimi i fundit
7 4,464
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 5.00 mesatarja. Llapi
06-05-2019 18:15
nga Llapi Shko tek postimi i fundit
11 4,703
 
Saura
29-04-2019 07:09
nga Smokkie Shko tek postimi i fundit
6 3,991
 
Vlerėsimi  i temave: 8 vota, 4.50 mesatarja. Llapi
18-04-2019 16:48
nga Llapi Shko tek postimi i fundit
135 62,370
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Llapi
25-02-2019 21:43
nga Llapi Shko tek postimi i fundit
28 6,094
 
daniel00
24-01-2019 22:29
nga murik Shko tek postimi i fundit
17 8,770
 
Interisti
19-01-2019 00:11
nga murik Shko tek postimi i fundit
37 17,506
 
Mandi
07-01-2019 21:21
nga murik Shko tek postimi i fundit
20 4,399
 
Duaje Siveten
26-12-2018 12:15
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
0 412
 
Llapi
02-12-2018 17:06
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
21 5,320
 
Adria
21-11-2018 03:13
nga murik Shko tek postimi i fundit
24 13,254
 
Duaje Siveten
02-10-2018 19:42
nga Beu_Shpata Shko tek postimi i fundit
4 2,057
 
Askushi
10-07-2018 22:00
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
35 33,942
 
Duaje Siveten
24-06-2018 20:31
nga magnus Shko tek postimi i fundit
58 11,743
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 75 Moderatorėt : 1
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur