Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Kombėtare & Boterore

Shqipėtarėt nėpėr botė “Kam njė kėngė pėr tė kėnduar, e kam njė dert pėr te vajtuar, njė sėmundje e pashėruar, e qysh nga shekujt e kaluar./ Qaj moj zemėr e plagosur, vajto ti moj nėna plakė, mergimi djemtė t’i ka sosur, e ikin e s’tė vijnė mė prapė.”

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Shqipėtarėt nėpėr botė Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
yllbardh
06-02-2014 12:10
nga Ema Shko tek postimi i fundit
11 6,357
 
drague
18-01-2016 04:44
nga drague Shko tek postimi i fundit
0 1,449
 
BLEDI_SH
14-01-2016 18:21
nga Damastion Shko tek postimi i fundit
20 5,189
 
Gon!
03-08-2015 09:50
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
5 1,789
 
tété
19-04-2015 13:43
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
62 12,886
 
Alkoma
10-04-2015 19:34
nga drague Shko tek postimi i fundit
15 5,524
 
Edvin83
09-04-2015 23:25
nga tété Shko tek postimi i fundit
20 5,088
 
Gon!
02-04-2015 07:40
nga Gon! Shko tek postimi i fundit
13 3,165
 
Gon!
18-03-2015 13:04
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
14 6,498
 
Gi de Masha
13-03-2015 19:50
nga Robbery Shko tek postimi i fundit
8 2,370
 
Saura
23-02-2015 16:17
nga Saura Shko tek postimi i fundit
11 2,473
 
legjenda
22-02-2015 21:34
nga Socio Shko tek postimi i fundit
2 1,350
 
Saura
23-01-2015 20:18
nga atrevido Shko tek postimi i fundit
30 8,478
 
Saura
15-01-2015 22:18
nga ODEON Shko tek postimi i fundit
23 5,299
 
Rex
06-01-2015 18:22
nga Pjer Thomas Shko tek postimi i fundit
16 4,755
 
Erida
16-12-2014 15:55
nga Ane Shko tek postimi i fundit
81 12,392
 
Si Bora
07-12-2014 10:06
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
75 9,117
 
Leaf
01-12-2014 17:22
nga Leaf Shko tek postimi i fundit
4 2,886
 
Leaf
16-11-2014 00:16
nga Kastrioti1443 Shko tek postimi i fundit
1 1,918
 
Kastrati
05-11-2014 14:04
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
29 5,436
 
BLEDI_SH
20-10-2014 06:15
nga thirsty Shko tek postimi i fundit
13 3,203
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 61 to 80 of 156 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur