Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Media / Politika / Sondazhe

Politika Shqiptare Cilat janė bėmat e fundit tė politikanėve tanė? A po zgjidhen problemet e shqiptarėve apo po shtohen dita-ditės? Ē’mendim keni pėr aktualitetin shqiptar?

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Politika Shqiptare Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Llapi
23-10-2019 18:56
nga Llapi Shko tek postimi i fundit
377 72,945
 
Beaute
19-07-2017 14:20
nga par Shko tek postimi i fundit
29 15,763
 
Rex
15-01-2017 09:44
nga par Shko tek postimi i fundit
183 50,215
 
BlueBaron
30-11-2016 13:09
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
28 15,106
 
lenci
18-09-2016 11:15
nga whitee Shko tek postimi i fundit
2 6,497
 
Fshatari
22-11-2019 21:24
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
14 151
 
Vlerėsimi  i temave: 8 vota, 3.00 mesatarja. Angel69
22-11-2019 20:13
nga Rrjeti Shko tek postimi i fundit
600 25,794
 
Llapi
18-11-2019 19:42
nga King Bardhyl Shko tek postimi i fundit
93 2,301
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 5.00 mesatarja. Llapi
18-11-2019 19:04
nga Dardan Shko tek postimi i fundit
50 10,302
 
Llapi
18-11-2019 14:51
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
109 2,510
 
Llapi
18-11-2019 14:14
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
14 242
 
Rrjeti
18-11-2019 14:03
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
1 90
 
doganieri
17-11-2019 23:14
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
50 656
 
Llapi
17-11-2019 19:46
nga Llapi Shko tek postimi i fundit
249 12,849
 
Rex
17-11-2019 00:02
nga Llapi Shko tek postimi i fundit
208 5,786
 
Mandi
16-11-2019 20:08
nga Smokkie Shko tek postimi i fundit
11 184
 
King Bardhyl
16-11-2019 19:15
nga edlin Shko tek postimi i fundit
101 3,209
 
Llapi
13-11-2019 19:24
nga Llapi Shko tek postimi i fundit
36 578
 
Fshatari
13-11-2019 17:55
nga Skerdilaidas Shko tek postimi i fundit
5 132
 
Gi de Masha
10-11-2019 23:06
nga Llapi Shko tek postimi i fundit
224 10,975
 
Llapi
09-11-2019 17:39
nga Llapi Shko tek postimi i fundit
8 279
 
Llapi
08-11-2019 20:45
nga Llapi Shko tek postimi i fundit
1 102
 
Llapi
05-11-2019 23:47
nga Llapi Shko tek postimi i fundit
277 9,632
 
pirro
03-11-2019 08:52
nga lonely_lion Shko tek postimi i fundit
1 60
 
Vlerėsimi  i temave: 3 vota, 3.67 mesatarja. Llapi
02-11-2019 18:23
nga Llapi Shko tek postimi i fundit
171 24,697
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 1306 Moderatorėt : 1
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur