Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Bota e Kompjuterit > Informatika

Sisteme operative Windows, Mac, Linux, FreeBSD etj...

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Nėnforume : Sisteme operative
  Forumi Postimi i fundit Temat Posts Moderator
Gjithēka mbi Windows shkarkime programesh etj.
nga ﴾®﴿
29-08-2019 15:22 Shko tek postimi i fundit
38 158
Gjithēka mbi sistemet operative.
9 134

Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Sisteme operative Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Aaroni
04-07-2019 05:36
nga King Bardhyl Shko tek postimi i fundit
3 2,493
 
lonely_lion
05-03-2018 08:50
nga lonely_lion Shko tek postimi i fundit
0 2,524
 
lonely_lion
21-11-2017 10:27
nga edlin Shko tek postimi i fundit
14 4,689
 
lale
31-08-2016 19:06
nga hax0r Shko tek postimi i fundit
1 2,333
 
Pirati
20-02-2016 23:32
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
4 2,968
 
Vinjol
12-12-2015 22:44
nga Vinjol Shko tek postimi i fundit
3 2,463
 
ODEON
05-06-2015 23:47
nga ODEON Shko tek postimi i fundit
2 2,190
Exclamation
gurax
02-11-2014 16:06
nga gurax Shko tek postimi i fundit
6 2,323
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 8 of 8 Moderatorėt : 1
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur