Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Media / Politika / Sondazhe

Analiza / Shkrime / Opinione Le tė “luajmė” sėbashku rolin e analistit dhe tė japim opinionet tona rreth tematikave tė ndryshme qė hasim pėrditė.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Analiza / Shkrime / Opinione Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Superman
02-07-2019 05:58
nga drague Shko tek postimi i fundit
13 6,944
 
kanina
03-01-2019 15:28
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
96 32,965
 
Superman
09-01-2018 18:38
nga kanina Shko tek postimi i fundit
24 18,265
 
Fshatari
21-10-2019 15:55
nga Mistrece Shko tek postimi i fundit
44 616
 
Fshatari
21-10-2019 15:33
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
0 8
 
Mandi
20-10-2019 18:41
nga kanina Shko tek postimi i fundit
27 468
 
Rrjeti
20-10-2019 17:46
nga Pjer Thomas Shko tek postimi i fundit
2 108
 
Gi de Masha
14-10-2019 21:36
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
20 5,449
 
Duaje Siveten
10-10-2019 18:36
nga Mano Shko tek postimi i fundit
1 203
 
Fshatari
10-10-2019 11:03
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
5 156
 
doganieri
08-10-2019 21:18
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
32 499
 
Gi de Masha
05-10-2019 22:52
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
10 2,578
 
Fshatari
03-10-2019 17:02
nga Pjer Thomas Shko tek postimi i fundit
2 227
 
Gi de Masha
26-09-2019 14:16
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
87 13,047
 
BARAT
26-09-2019 07:31
nga *ARiel* Shko tek postimi i fundit
10 1,327
 
Kastrioti1443
25-09-2019 08:46
nga Jetmira Shko tek postimi i fundit
13 1,013
 
Mano
23-09-2019 22:26
nga Mano Shko tek postimi i fundit
2 159
 
Mandi
23-09-2019 18:34
nga Pjer Thomas Shko tek postimi i fundit
47 1,294
 
doganieri
19-09-2019 12:38
nga doganieri Shko tek postimi i fundit
45 1,300
 
Mandi
18-09-2019 21:56
nga kanina Shko tek postimi i fundit
36 516
 
Gi de Masha
13-09-2019 01:04
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
107 7,155
 
cool_shqype
12-09-2019 20:14
nga King Bardhyl Shko tek postimi i fundit
35 741
 
Fshatari
10-09-2019 06:51
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
0 103
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 1032 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur