Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Dashuria

Romancė / Ndjenja “Kam zbuluar paradoksin se nqs ju doni deri nė dhimbje, atėherė nuk mund tė ketė mė dhimbje, por vetėm mė shume dashuri.” Nėnė Tereza

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Nėnforume : Romancė / Ndjenja
  Forumi Postimi i fundit Temat Posts Moderator
nga Guest88
21-09-2019 08:32 Shko tek postimi i fundit
46 1,420

Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Romancė / Ndjenja Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 5.00 mesatarja. Mandi
01-10-2019 08:53
nga Bogota Shko tek postimi i fundit
504 130,257
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 5.00 mesatarja. Skydive
30-09-2019 09:03
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
133 63,776
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 5.00 mesatarja. clizia
04-04-2019 12:18
nga Onyx Shko tek postimi i fundit
805 151,854
 
Beaute
14-03-2015 20:21
nga Leaf Shko tek postimi i fundit
1,001 155,292
 
clizia
14-09-2019 09:39
nga ricky_ch Shko tek postimi i fundit
166 18,041
 
Ice
13-09-2019 11:47
nga nghi ngo Shko tek postimi i fundit
32 1,140
 
Onyx
13-09-2019 08:15
nga Jetmira Shko tek postimi i fundit
46 948
 
Esther
28-08-2019 13:28
nga Kasėmi Shko tek postimi i fundit
485 6,147
 
Elian70
17-08-2019 06:24
nga Kasėmi Shko tek postimi i fundit
15 2,263
 
Onyx
14-08-2019 19:14
nga kanina Shko tek postimi i fundit
16 737
 
cool_shqype
05-08-2019 11:11
nga Noe Shko tek postimi i fundit
53 1,168
 
Onyx
02-08-2019 13:40
nga King Bardhyl Shko tek postimi i fundit
34 620
 
Onyx
01-08-2019 22:13
nga Prudence Shko tek postimi i fundit
70 1,838
 
tipi engjellor
01-08-2019 11:22
nga Elushe Shko tek postimi i fundit
423 58,795
 
Tema ėshtė lėvizur: Ēfare duan meshkujt nga femrat?
Si Bora
- - -
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 4.00 mesatarja. daniel00
28-07-2019 23:17
nga shoku_tanku Shko tek postimi i fundit
1,000 95,731
 
WALCHIRIA
25-07-2019 11:28
nga Akrepi Shko tek postimi i fundit
292 24,887
 
ARIS
15-07-2019 21:58
nga Jetmira Shko tek postimi i fundit
11 2,837
 
Fshatari
12-07-2019 19:52
nga edlin Shko tek postimi i fundit
93 1,910
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 4.00 mesatarja. Esther
11-07-2019 10:35
nga Prudence Shko tek postimi i fundit
90 17,296
 
Juliana
01-07-2019 22:04
nga Ajana87 Shko tek postimi i fundit
87 7,310
 
Onyx
25-06-2019 13:28
nga Eden Shko tek postimi i fundit
8 327
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 1.00 mesatarja. tété
25-06-2019 06:38
nga Zana Shko tek postimi i fundit
163 23,792
 
Onyx
24-06-2019 21:25
nga Onyx Shko tek postimi i fundit
15 1,284
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 21 to 40 of 363 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur