Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Dashuria

Romancė / Ndjenja “Kam zbuluar paradoksin se nqs ju doni deri nė dhimbje, atėherė nuk mund tė ketė mė dhimbje, por vetėm mė shume dashuri.” Nėnė Tereza

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Nėnforume : Romancė / Ndjenja
  Forumi Postimi i fundit Temat Posts Moderator
nga Guest88
21-09-2019 08:32 Shko tek postimi i fundit
46 1,420

Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Romancė / Ndjenja Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 5.00 mesatarja. Mandi
01-10-2019 08:53
nga Bogota Shko tek postimi i fundit
504 128,679
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 5.00 mesatarja. Skydive
30-09-2019 09:03
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
133 63,266
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 5.00 mesatarja. clizia
04-04-2019 12:18
nga Onyx Shko tek postimi i fundit
805 150,939
 
Beaute
14-03-2015 20:21
nga Leaf Shko tek postimi i fundit
1,001 154,292
 
Beaute
20-06-2019 18:40
nga cool_shqype Shko tek postimi i fundit
299 31,839
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 4.50 mesatarja. GOC_LACJANE
11-06-2019 12:17
nga Buzeqeshje Shko tek postimi i fundit
293 45,203
 
Fshatari
10-06-2019 07:53
nga Jetmira Shko tek postimi i fundit
64 1,371
 
ARIS
21-05-2019 00:39
nga Adea Shko tek postimi i fundit
162 26,223
 
Onyx
01-05-2019 09:49
nga lonely_lion Shko tek postimi i fundit
21 1,630
 
Mandi
29-04-2019 03:02
nga Adea Shko tek postimi i fundit
384 46,255
 
ARIS
28-04-2019 21:34
nga uj me gaz Shko tek postimi i fundit
75 9,645
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 5.00 mesatarja. LoLiTa
28-04-2019 21:27
nga Guest88 Shko tek postimi i fundit
277 59,369
 
Beaute
22-04-2019 13:35
nga Beaute Shko tek postimi i fundit
150 5,066
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 1.00 mesatarja. The_AnGeL
22-04-2019 13:29
nga uj me gaz Shko tek postimi i fundit
188 19,919
 
Fshatari
21-04-2019 21:48
nga uj me gaz Shko tek postimi i fundit
23 870
 
Lea
20-04-2019 15:26
nga Kurt Shko tek postimi i fundit
64 4,871
 
Eden
19-04-2019 10:47
nga Angelisa Shko tek postimi i fundit
127 6,154
 
ODEON
17-04-2019 20:44
nga Jetmira Shko tek postimi i fundit
27 6,807
 
edlin
08-04-2019 08:01
nga Jetmira Shko tek postimi i fundit
23 1,029
 
Onyx
08-04-2019 07:55
nga Jetmira Shko tek postimi i fundit
45 4,020
 
Onyx
08-04-2019 07:49
nga magnus Shko tek postimi i fundit
30 3,390
 
Gi de Masha
02-04-2019 23:05
nga Viking Shko tek postimi i fundit
1 175
 
Onyx
29-03-2019 19:10
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
13 576
 
Gi de Masha
27-03-2019 22:34
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
39 5,524
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 41 to 60 of 363 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur