Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Dashuria

Romancė / Ndjenja “Kam zbuluar paradoksin se nqs ju doni deri nė dhimbje, atėherė nuk mund tė ketė mė dhimbje, por vetėm mė shume dashuri.” Nėnė Tereza

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Nėnforume : Romancė / Ndjenja
  Forumi Postimi i fundit Temat Posts Moderator
nga Guest88
21-09-2019 08:32 Shko tek postimi i fundit
46 1,420

Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Romancė / Ndjenja Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 5.00 mesatarja. Mandi
01-10-2019 08:53
nga Bogota Shko tek postimi i fundit
504 128,679
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 5.00 mesatarja. Skydive
30-09-2019 09:03
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
133 63,266
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 5.00 mesatarja. clizia
04-04-2019 12:18
nga Onyx Shko tek postimi i fundit
805 150,939
 
Beaute
14-03-2015 20:21
nga Leaf Shko tek postimi i fundit
1,001 154,292
 
Fshatari
24-03-2019 20:52
nga Onyx Shko tek postimi i fundit
49 1,559
 
Mandi
23-03-2019 18:44
nga Onyx Shko tek postimi i fundit
136 27,068
 
Eden
19-03-2019 23:07
nga uj me gaz Shko tek postimi i fundit
69 4,615
 
Gi de Masha
16-02-2019 22:02
nga luleshtrydhe Shko tek postimi i fundit
70 8,630
Question
LoLiTa
14-02-2019 09:25
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
212 13,319
 
LoLiTa
13-02-2019 21:00
nga Ēaushi Shko tek postimi i fundit
64 8,521
 
Eden
01-02-2019 22:04
nga zigur Shko tek postimi i fundit
144 13,895
Question
LoLiTa
26-01-2019 23:30
nga Viking Shko tek postimi i fundit
247 29,034
Unhappy
Mandi
08-01-2019 18:01
nga Meri Shko tek postimi i fundit
350 43,585
 
Onyx
07-01-2019 01:09
nga Kurt Shko tek postimi i fundit
33 1,732
 
Ice
06-01-2019 16:53
nga uj me gaz Shko tek postimi i fundit
276 5,823
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 1.00 mesatarja. Fehmikaciu
19-12-2018 12:35
nga Marya Shko tek postimi i fundit
997 94,184
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 3.00 mesatarja. daniel00
18-12-2018 20:13
nga lonely_lion Shko tek postimi i fundit
1,036 105,575
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 3.00 mesatarja. Si Bora
04-12-2018 20:25
nga Buzeqeshje Shko tek postimi i fundit
267 6,144
 
Ice
02-12-2018 13:56
nga Ice Shko tek postimi i fundit
10 378
 
Fehmikaciu
14-11-2018 19:45
nga Rexhina Shko tek postimi i fundit
102 18,671
Smile
SmiLey
10-11-2018 20:48
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
72 12,723
 
tipi engjellor
06-11-2018 07:42
nga Hope Shko tek postimi i fundit
172 14,774
 
Onyx
02-11-2018 00:52
nga luleshtrydhe Shko tek postimi i fundit
111 10,064
 
Gersjana
24-10-2018 13:14
nga Rexhina Shko tek postimi i fundit
301 29,616
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 61 to 80 of 363 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur