Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Kombėtare & Boterore > Ēėshtja kombėtare

Figurat e shquara Gjithēka mbi figurat e ndritura Kombėtarė Shqipėtare...

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Figurat e shquara Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
trestenik
20-06-2019 08:29
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
523 148,014
 
Kryetemė Kryetemė: Lekė Dukagjini (Temė me shumė faqe 1 2)
Mandi
16-06-2019 04:32
nga ZET Shko tek postimi i fundit
20 11,362
 
Vlerėsimi  i temave: 8 vota, 4.50 mesatarja. Llapi
19-10-2019 14:46
nga Llapi Shko tek postimi i fundit
58 39,284
 
Vlerėsimi  i temave: 8 vota, 4.50 mesatarja. Llapi
18-10-2019 19:25
nga Llapi Shko tek postimi i fundit
136 64,049
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Llapi
28-09-2019 09:17
nga Llapi Shko tek postimi i fundit
32 6,523
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Llapi
26-09-2019 20:42
nga Llapi Shko tek postimi i fundit
26 9,624
 
Llapi
10-08-2019 15:01
nga Llapi Shko tek postimi i fundit
8 2,991
 
Kryeplaku
14-07-2019 17:18
nga par Shko tek postimi i fundit
61 23,083
 
King Bardhyl
02-06-2019 11:25
nga King Bardhyl Shko tek postimi i fundit
0 198
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 5.00 mesatarja. r00t
12-05-2019 19:20
nga Llapi Shko tek postimi i fundit
68 22,784
 
Llapi
12-05-2019 19:13
nga Llapi Shko tek postimi i fundit
7 4,527
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 5.00 mesatarja. Llapi
06-05-2019 18:15
nga Llapi Shko tek postimi i fundit
11 4,808
 
Saura
29-04-2019 07:09
nga Smokkie Shko tek postimi i fundit
6 4,053
 
daniel00
24-01-2019 22:29
nga murik Shko tek postimi i fundit
17 8,895
 
Interisti
19-01-2019 00:11
nga murik Shko tek postimi i fundit
37 17,720
 
Mandi
07-01-2019 21:21
nga murik Shko tek postimi i fundit
20 4,556
 
Duaje Siveten
26-12-2018 12:15
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
0 458
 
Llapi
02-12-2018 17:06
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
21 5,559
 
Adria
21-11-2018 03:13
nga murik Shko tek postimi i fundit
24 13,477
 
Duaje Siveten
02-10-2018 19:42
nga Beu_Shpata Shko tek postimi i fundit
4 2,127
 
Askushi
10-07-2018 22:00
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
35 34,629
 
Duaje Siveten
24-06-2018 20:31
nga magnus Shko tek postimi i fundit
58 12,702
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 75 Moderatorėt : 1
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur