Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Bota Shpirtėrore

Ungjillor Ju nė fakt, jeni tė shpėtuar me anė tė hirit, nėpėrmjet besimit, dhe kjo nuk vjen nga ju, po ėshtė dhurata e Perėndisė, Kėtu mblidhemi tė gjithė besimtarėt ungjillor tė tė gjitha bashkesive tė ndryshme pėr tė bekuar njėri-tjetrin me fjalėn e Zotit tonė Jezus Krisht dhe deshmitė tona personale.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Ungjillor Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Alkoma
19-06-2019 14:14
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
73 7,373
 
Kryetemė Kryetemė: Historia e Kishes
Alkoma
18-06-2019 12:26
nga Alessandro Cagliostro Shko tek postimi i fundit
10 5,479
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Alkoma
21-08-2018 13:49
nga Alkoma Shko tek postimi i fundit
46 19,212
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Kryeplaku
14-05-2018 16:28
nga uj me gaz Shko tek postimi i fundit
18 5,633
 
Alkoma
13-05-2018 01:46
nga Elsa Shko tek postimi i fundit
3 4,091
 
Vlerėsimi  i temave: 3 vota, 3.67 mesatarja. Alkoma
11-05-2018 09:45
nga Elsa Shko tek postimi i fundit
14 7,320
 
Kryetemė Kryetemė: Kenge te krishtera (Temė me shumė faqe 1 2 3 ... Faqja e fundit)
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. daniel00
19-03-2018 03:48
nga YOKO Shko tek postimi i fundit
129 35,923
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 3.00 mesatarja. Alkoma
07-10-2017 20:04
nga Aleandro Shko tek postimi i fundit
31 10,513
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Alkoma
28-11-2016 13:50
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
10 5,011
 
Alkoma
01-03-2016 09:12
nga Gon! Shko tek postimi i fundit
14 8,606
 
Alkoma
17-10-2013 01:01
nga Alkoma Shko tek postimi i fundit
6 3,965
 
Alkoma
11-12-2012 09:50
nga Alkoma Shko tek postimi i fundit
7 7,302
Sondazh
Alkoma
09-09-2012 08:29
nga Alkoma Shko tek postimi i fundit
0 2,805
 
Kryetemė Kryetemė: Bibla
Alkoma
22-04-2012 19:21
nga Alkoma Shko tek postimi i fundit
17 5,315
Sondazh
Kryetemė Kryetemė: Sondazh: Studim falas ne internet Shqip.
Alkoma
19-02-2012 14:42
nga Alkoma Shko tek postimi i fundit
0 2,701
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 3.00 mesatarja. Alkoma
07-04-2011 20:21
nga Alkoma Shko tek postimi i fundit
3 3,944
 
Alkoma
21-03-2011 20:53
nga Alkoma Shko tek postimi i fundit
2 3,090
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 5.00 mesatarja. Kryeplaku
21-03-2011 19:29
nga Alkoma Shko tek postimi i fundit
2 2,642
 
Alkoma
14-04-2014 13:33
nga Alkoma Shko tek postimi i fundit
4 1,523
 
Tema ėshtė lėvizur: Pashke 2012 ne Elbasan
Alkoma
- - -
 
Alkoma
07-04-2014 09:05
nga Alkoma Shko tek postimi i fundit
11 1,945
 
Alkoma
07-04-2014 00:36
nga Alkoma Shko tek postimi i fundit
9 1,512
 
Alkoma
07-04-2014 00:33
nga zirconium Shko tek postimi i fundit
11 2,066
 
Alkoma
- - -
 
Tema ėshtė lėvizur: Rrugetimi nje Myslimani
Alkoma
- - -
 
Alkoma
- - -
 
Alkoma
- - -
 
Alkoma
03-04-2014 19:40
nga derjansi Shko tek postimi i fundit
2 1,123
 
Alkoma
03-04-2014 07:30
nga Alkoma Shko tek postimi i fundit
4 1,070
 
Alkoma
10-03-2014 18:52
nga Alkoma Shko tek postimi i fundit
0 1,338
 
Alkoma
08-03-2014 23:56
nga Alkoma Shko tek postimi i fundit
0 1,853
 
Tema ėshtė lėvizur: Dashuria mund
Alkoma
- - -
 
Alkoma
02-03-2014 21:17
nga Alkoma Shko tek postimi i fundit
2 1,312
 
Alkoma
01-03-2014 00:45
nga kanina Shko tek postimi i fundit
1 2,233
 
Alkoma
20-02-2014 12:07
nga Alkoma Shko tek postimi i fundit
2 1,754
 
Alkoma
07-02-2014 02:33
nga Alkoma Shko tek postimi i fundit
5 1,987
 
Alkoma
03-02-2014 16:49
nga Alkoma Shko tek postimi i fundit
1 1,364
 
Alkoma
02-02-2014 14:58
nga Alkoma Shko tek postimi i fundit
3 1,432
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 61 to 80 of 196 Moderatorėt : 1
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur