Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Bota Shpirtėrore

Toleranca fetare Kėtu mund tė diskutojmė rreth kontributit qė duhet tė japin komunitetet fetare nė ushqimin e tolerancės fetare midis shqiptarėve si dhe pėr rolin e fesė nė ēėshtjen tonė kombėtare.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Toleranca fetare Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Renditje nė rritje Postimi i fundit Pėrgjigje Shikime
Smile
Alkoma
16-06-2018 13:33
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
415 85,472
 
Kryetemė Kryetemė: Lajmerim
Alkoma
14-10-2013 20:50
nga Alkoma Shko tek postimi i fundit
3 3,303
 
Alkoma
12-08-2019 23:34
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
86 39,473
 
Alkoma
05-11-2016 15:01
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
82 25,939
 
Alkoma
15-04-2011 17:50
nga Alkoma Shko tek postimi i fundit
1 3,208
 
Alkoma
09-08-2018 04:14
nga murik Shko tek postimi i fundit
8 5,844
 
Jeta
28-10-2018 10:19
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
37 13,114
 
lenci
28-02-2013 00:35
nga busavata Shko tek postimi i fundit
5 3,983
 
ZET
08-01-2015 22:24
nga Eliot Shko tek postimi i fundit
56 16,070
Sondazh
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 3.00 mesatarja. 4x4
25-07-2018 20:22
nga thirsty Shko tek postimi i fundit
321 54,377
 
ABORDAZH
11-02-2013 22:57
nga bindi Shko tek postimi i fundit
11 2,572
 
Tema ėshtė lėvizur: Nje pyetje serioze per ateistat.
Ajnej
- - -
 
Aleandro
13-02-2018 17:31
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
4 2,172
 
Aleandro
27-01-2018 17:06
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
13 2,104
Sondazh
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 3.00 mesatarja. Alkoma
05-11-2015 22:01
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
139 30,378
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 3.00 mesatarja. Alkoma
01-02-2013 17:12
nga YOKO Shko tek postimi i fundit
56 9,116
 
Alkoma
09-02-2013 17:19
nga Mėshtekna Shko tek postimi i fundit
45 8,885
 
Alkoma
08-03-2013 19:22
nga Sopoti Shko tek postimi i fundit
12 3,590
 
Alkoma
27-01-2016 17:53
nga Xhuljan Shko tek postimi i fundit
11 3,000
 
Alkoma
30-12-2012 07:55
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
5 1,638
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 1.00 mesatarja. Alkoma
09-04-2013 17:14
nga Alkoma Shko tek postimi i fundit
14 2,408
 
Alkoma
22-01-2015 01:42
nga Alkoma Shko tek postimi i fundit
0 1,043
 
Alkoma
06-01-2014 08:17
nga Alkoma Shko tek postimi i fundit
0 3,276
 
Alkoma
25-02-2014 20:56
nga CERMENIKASI Shko tek postimi i fundit
33 3,097
 
Alkoma
15-10-2015 06:29
nga Alkoma Shko tek postimi i fundit
6 1,736
 
Alkoma
18-10-2014 10:47
nga Angelisa Shko tek postimi i fundit
19 4,567
 
Alkoma
26-12-2014 08:09
nga Sopoti Shko tek postimi i fundit
1 1,296
 
Alkoma
22-01-2015 20:59
nga Scion Shko tek postimi i fundit
5 1,652
 
Alkoma
03-02-2016 07:38
nga Alkoma Shko tek postimi i fundit
12 3,151
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 222 Moderatorėt : 1
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur