Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Media / Politika / Sondazhe

Problematika Shqiptare Nė kėtė forum vizitorėt tanė shprehin mendimin e tyre mbi problemet madhore qė shqetėsojnė gjithė shqiptarėt, dhe zgjidhjet e mundshme qė mund t'u jepen kėtyre problemeve.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Problematika Shqiptare Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. ZET
18-08-2018 09:43
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
99 31,662
 
edlin
23-07-2019 20:41
nga edlin Shko tek postimi i fundit
16 201
 
Gi de Masha
22-07-2019 20:26
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
6 159
 
Onyx
15-07-2019 15:46
nga Khaleesi Shko tek postimi i fundit
33 919
 
doganieri
14-07-2019 13:29
nga doganieri Shko tek postimi i fundit
10 176
 
Ragnar
14-07-2019 12:37
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
3 130
 
Angel69
12-07-2019 19:51
nga par Shko tek postimi i fundit
57 3,982
 
Tema ėshtė lėvizur: Shqipėria drejt zhdukjes
Onyx
- - -
 
Mandi
10-07-2019 15:51
nga IronMan Shko tek postimi i fundit
4 152
 
Duaje Siveten
09-07-2019 22:00
nga magnus Shko tek postimi i fundit
55 998
 
Onyx
08-07-2019 13:08
nga AAO Shko tek postimi i fundit
25 2,492
Thumbs up
Ragnar
07-07-2019 19:46
nga screwdriver Shko tek postimi i fundit
11 493
 
Mandi
07-07-2019 06:28
nga Ragnar Shko tek postimi i fundit
26 546
 
BABA nga DURRSI
04-07-2019 14:45
nga par Shko tek postimi i fundit
50 1,289
 
Mandi
03-07-2019 16:00
nga juke Shko tek postimi i fundit
96 4,437
 
Brari
02-07-2019 20:32
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
6 2,852
 
Mandi
01-07-2019 22:43
nga Mano Shko tek postimi i fundit
6 209
 
Kastrioti1443
26-06-2019 12:54
nga Kastrioti1443 Shko tek postimi i fundit
0 184
 
shoku_tanku
16-06-2019 19:24
nga Kastrioti1443 Shko tek postimi i fundit
26 482
 
ZET
16-06-2019 12:41
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
4 171
 
Mandi
16-06-2019 00:30
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
52 10,652
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 1103 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur