Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Kombėtare & Boterore > Historia e Shqiptarėve

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Arkeologji / Antropologji Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
murik
25-03-2019 08:05
nga kreksi Shko tek postimi i fundit
10 389
 
ZET
19-03-2019 17:14
nga kreksi Shko tek postimi i fundit
96 6,609
 
Mandi
18-03-2019 09:32
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
0 51
 
ZET
08-03-2019 00:00
nga murik Shko tek postimi i fundit
61 7,983
 
ajzberg
05-03-2019 03:16
nga murik Shko tek postimi i fundit
5 234
 
fegi
04-03-2019 08:47
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
117 45,923
 
Mandi
01-02-2019 18:02
nga King Bardhyl Shko tek postimi i fundit
47 4,505
 
edlin
26-01-2019 02:56
nga murik Shko tek postimi i fundit
22 3,326
 
Fshatari
26-01-2019 02:43
nga murik Shko tek postimi i fundit
2 226
 
ZET
24-01-2019 04:49
nga ZET Shko tek postimi i fundit
1 136
 
ZET
09-01-2019 00:12
nga ZET Shko tek postimi i fundit
1 183
 
Regina
08-01-2019 08:03
nga murik Shko tek postimi i fundit
1 1,317
 
ZET
02-01-2019 05:43
nga ZET Shko tek postimi i fundit
27 1,199
 
ZET
01-12-2018 14:15
nga ZET Shko tek postimi i fundit
1 177
 
ZET
13-11-2018 22:07
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
13 893
 
ZET
07-11-2018 15:27
nga Kastrioti1443 Shko tek postimi i fundit
5 1,234
 
ZET
06-10-2018 06:11
nga fritz- Shko tek postimi i fundit
1 800
 
Mandi
29-09-2018 13:03
nga r.th. Shko tek postimi i fundit
43 15,051
 
BARAT
25-09-2018 15:43
nga Arban bArbArian Shko tek postimi i fundit
29 10,991
 
LinuxoiD
25-09-2018 15:25
nga Arban bArbArian Shko tek postimi i fundit
13 8,064
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 245 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur