Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Media / Politika / Sondazhe > Politika Ndėrkombėtare

Problematika / Aktualitete Ndėrkombėtare Nė kėtė forum mund tė diskutoni mbi tė rejat mė tė fundit nga bota dhe vendet ku ju jetoni. Analizat, komentet dhe postimet e materiale nga shtypi botėror janė me interes.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Problematika / Aktualitete Ndėrkombėtare Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Mandi
17-04-2014 12:39
nga Superman Shko tek postimi i fundit
10 6,019
 
Onyx
25-03-2019 10:51
nga Performer Shko tek postimi i fundit
16 1,196
 
InkuizitoriMoth
24-02-2019 14:06
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
5 588
 
Beast
04-12-2018 22:05
nga Elushe Shko tek postimi i fundit
8 392
 
Mandi
01-12-2018 10:17
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
0 179
 
Duaje Siveten
21-11-2018 12:16
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
47 6,806
 
Erdhi Dimri
17-11-2018 20:34
nga Beast Shko tek postimi i fundit
56 1,577
 
Onyx
12-09-2018 13:33
nga Beu_Shpata Shko tek postimi i fundit
41 3,244
 
Kurt
16-08-2018 21:48
nga edlin Shko tek postimi i fundit
3 1,131
 
Mandi
15-08-2018 21:55
nga drague Shko tek postimi i fundit
85 7,456
 
Kastrioti1443
14-08-2018 16:23
nga Damastion Shko tek postimi i fundit
17 2,428
 
Mandi
14-08-2018 12:08
nga jarigas Shko tek postimi i fundit
4 1,321
 
Onyx
19-06-2018 13:49
nga Onyx Shko tek postimi i fundit
0 707
 
Mandi
12-06-2018 22:24
nga Meri Shko tek postimi i fundit
28 2,851
 
Onyx
03-05-2018 12:39
nga Onyx Shko tek postimi i fundit
0 745
 
Mandi
15-04-2018 21:41
nga BABA nga DURRSI Shko tek postimi i fundit
30 3,975
 
Onyx
21-03-2018 10:14
nga Onyx Shko tek postimi i fundit
0 592
 
Akrepi
02-02-2018 21:56
nga Rex Shko tek postimi i fundit
145 12,176
 
Mandi
16-01-2018 10:38
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
8 1,065
 
Duaje Siveten
05-11-2017 20:56
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
2 902
 
Mandi
24-10-2017 13:21
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
2 1,027
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 203 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur