Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Media / Politika / Sondazhe

Politika Ndėrkombėtare Ēfarė mendoni mbi politikėn e pėrdorur nga shtete tė ndryshme nė rang ndėrkombėtar? Cilat janė aktualitetet ndėrkombėtare dhe si po ndikojnė ato tek tė gjithė ne?

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Nėnforume : Politika Ndėrkombėtare
  Forumi Postimi i fundit Temat Posts Moderator
Nė kėtė forum mund tė diskutoni mbi tė rejat mė tė fundit nga bota dhe vendet ku ju jetoni. Analizat, komentet dhe postimet e materiale nga shtypi botėror janė me interes.
200 4,871

Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Politika Ndėrkombėtare Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
3 bashkangjitje Kryetemė Kryetemė: Borxhi Grek (Temė me shumė faqe 1 2 3 ... Faqja e fundit)
bindi
20-08-2018 16:44
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
105 30,039
Question
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 2.50 mesatarja. SystemA
03-09-2017 23:51
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
531 71,079
 
Rusnod
21-07-2014 19:07
nga BATO Shko tek postimi i fundit
1,072 110,971
 
Edvin83
21-01-2019 19:42
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
1 1,111
 
{A_N_G_E_L_69}
21-01-2019 19:26
nga {A_N_G_E_L_69} Shko tek postimi i fundit
90 4,083
 
Fshatari
02-01-2019 03:09
nga murik Shko tek postimi i fundit
1 183
 
Mandi
29-12-2018 05:46
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
454 68,304
 
Duaje Siveten
25-12-2018 16:48
nga Prishtinasi Shko tek postimi i fundit
60 5,429
 
Fshatari
22-12-2018 15:15
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
4 244
 
Fshatari
19-12-2018 07:26
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
0 109
 
Fshatari
11-12-2018 19:18
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
12 2,065
 
drague
09-12-2018 17:23
nga SturmFÜHRER Shko tek postimi i fundit
16 391
 
Kastrioti1443
07-12-2018 22:50
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
5 193
 
Llapi
07-12-2018 13:48
nga Beu_Shpata Shko tek postimi i fundit
12 334
 
Kurt
03-12-2018 13:13
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
28 655
 
Kastrioti1443
27-11-2018 22:33
nga Pjer Thomas Shko tek postimi i fundit
12 397
 
Fshatari
27-11-2018 15:30
nga cool_shqype Shko tek postimi i fundit
5 249
 
Fshatari
22-11-2018 22:58
nga Rex Shko tek postimi i fundit
24 831
 
Fshatari
16-11-2018 23:07
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
18 454
 
Mandi
15-11-2018 22:40
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
4 211
 
Fshatari
10-11-2018 12:56
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
1 324
 
Fshatari
10-11-2018 11:00
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
4 538
 
lonely_lion
08-11-2018 16:38
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
1 184
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 525 Moderatorėt : 1
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur